Young Leosia jest w związku z TĄ gwiazdą? Dłużej tego nie ukryje! Internauci w szoku!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/ EAST NEWS // YouTube.com/Kacper Blonsky Young Leosia jest w związku z TĄ gwiazdą? Dłużej tego nie ukryje! Internauci w szoku!

MIŁOŚĆ W POWIETRZU

Young Leosia jest w związku z TĄ gwiazdą? Dłużej tego nie ukryje! Internauci w szoku!

2023-10-02 10:03

Young Leosia pod względem muzycznym może zaliczyć ten rok do udanych. Jej własna wytwórnia odnosi sukcesy, wspólnie z Bambi wydała megahit BFF, a co więcej współpracowała z topowymi artystami hip-hopowej sceny. 2023 zapamięta również z tego, że związała się z topową gwiazdą świata internetu. Z kim jest Young Leosia? Jaki jest na to dowód? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Young Leosia - kim jest chłopak?

Young Leosia ma chłopaka i jest to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych ostatnich miesięcy. Internauci nie mają wątpliwości, a świadkowie wyraźnie wskazują, że para tworzy związek. I to już kolejny raz, kiedy życie prywatne Young Leosii wywołuje duże emocje wśród komentujących. W przeszłości pojawiały się plotki o jej związku z Żabsonem. Artystka bardzo współpracowała z tym raperem tworząc w jego wytwórni swoje największe hity takie jak "Szklanki", "Jungle Girl", czy "Baila Ella". Obecnie ich drogi się rozeszły, a różowo-włosa wykonawczyni założyła swój label, do którego zamierza zapraszać wyłącznie kobiety. Ten weekend spędziła jednak odpoczywając od codziennej pracy w studio nagraniowym. Po raz pierwszy mogliśmy ją zobaczyć na freak-fightowej gali!

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Leosia - kim jest chłopak?

Young Leosia przedostatni dzień września 2023 spędziła w Szczecinie. Pojawiła się na gali Fame Friday Arena, gdzie najbardziej dopingowała Kacprowi Błońskiemu! A wiemy to za sprawą wywiadu, jakiego udzieliła w studio przed galą. Rozpływała się na samą myśl o Youtuberze z Goats i przekonywała, że będzie dużo lepszy w okrągłej klatce od swojego rywala. Mówiła: "Czekam na Crushera. Myślę, że to będzie krótka walka. Dajmy Ostremu szansę, ale wiemy, jak to się skończy.". Jej słowa bardzo mocnego wsparcia dla wykonawcy utworu "Eluwina" mocno zaskoczyły internautów, którzy już zaczęli snuć swoje domysły. Dzień później wszystko stało się jasne.

Young Leosia i Kacper Blonsky pokazali się wspólnie na InstaStories Marcina Dubiela. Widać wyraźnie, że Pan Eluwina trzyma za rękę raperkę i jest mocno podekscytowany. Nasze źródło twierdzi, że para połączyła się pod koniec tych wakacji. W sieci nie brakuje próśb, by internetowi detektywi znaleźli jeszcze mocniejsze dowody!

Sonda
Czy Young Leosia i Kacper Blonsky do siebie pasują?
Listen on Spreaker.