You Can Dance 2015: jury. Marina Łuczenko w składzie? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

2014-11-17 13:14
Marina Łuczenko w jury You Can Dance 2015 to naszym zdaniem bardzo dobra propozycja
Autor: fot. WBF Marina Łuczenko w jury You Can Dance 2015 to naszym zdaniem bardzo dobra propozycja

You Can Dance 2015 wraca a wraz z nim nowe jury. Tak przynajmniej można wywnioskować po wpisie Michała Piróga na Instagramie. Kto zostanie jurorem You Can Dance 2015? Wśród kandydatek do jury You Can Dance 8 - Marina Łuczenko. Więcej na ESKA.pl!

Jury You Can Dance 2015 to równie gorący temat, jak sam powrót programu do TVN-u. Wszystko to ze względu na to, że nie wiemy, kto zostanie jurorem w You Can Dance 8. Z jednej strony mamy stary team w postaci Michała Piróga, Kingi Rusin i Agustina Egurroli, z drugiej plotki o nowej ekipie. Te z kolei podsyca sam Piróg, który na Istagramie 13 listopada 2014 wyznał, że trzyma kciuki za nowy, młody skład You Can Dance.

Wśród kandydatek do jury You Can Dance 2015 internauci często typują Marinę Łuczenko. ESKA.pl postanowiła przyjrzeć się tej propozycji, która okazuje się być bardzo sensowna.

Marina Łuczenko zniknęła z polskiego show-biznesu w 2013 roku przede wszystkim ze względu na kłopoty ze strunami głosowymi. Teraz wokalistka odzyskuje siły i powoli wraca do śpiewania. Udział w You Can Dance byłby idealnym come backiem, dzięki któremu Marina przypomniałaby o sobie polskiej publiczności.

Dlaczego Marina Łuczenko miałaby sprawdzić się w roli jurorki You Can Dance? Piosenkarka - podobnie jak Kinga Rusin - występowała w Tańcu z Gwiazdami, na swoim koncie ma główną rolę w musicalu Rome i Julia, jako jedna z nielicznych polskich artystek w trakcie występów na żywo śpiewa i tańczy jednocześnie a jej debiutancki album Hert Beat to taneczna bomba.

Dlaczego internet nie cierpi Nickelback? Zorganizowane akcje hejterów rockowego zespołu z Kanady

Co więcej, Marina Łuczenko to reprezentantka młodego pokolenia a właśnie na takie osoby stawiają teraz producenci programów telewizyjnych również w kategoriach juror. Demi Lovato w X Factor USA, Ewa Farna w X Factor Polska... kto wie, może i Marina Łuczenko w You Can Dance 2015 ;).

W oczekiwaniu na oficjalne informacje o składzie jury You Can Dance 8, teledysk do Electric Bass Mariny Łuczenko.

Nie możecie doczekać się You Can Dance 2015 w TV? Zobaczcie mistrzów tanga argentyńskiego już teraz. To wszystko dostępne za darmo w filmie online Midnight Tango od eskaGO.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze