Years & Years o płycie Night Call. Wyjątkowy wywiad w Radiu ESKA [ZAPOWIEDŹ]

2022-01-20 17:12
Years & Years o płycie Night Call. Jedyny wywiad w Polsce! [ZAPOWIEDŹ]
Autor: PHOTO BY VIANNEY LE CAER/INVISION/AP Years & Years o płycie Night Call. Jedyny wywiad w Polsce! [ZAPOWIEDŹ]

Olly Alexander przyjął zaproszenie do Radia ESKA i spotkał się z Kasią Węsierską. Wokalista projektu Years & Years opowiedział w trakcie rozmowy między innymi o najnowszym albumie Night Call. Cała rozmowa już niebawem trafi na ESKA.pl, ale koniecznie zobaczcie zapowiedź wyjątkowego wywiadu w Radiu ESKA.

Nowa płyta, jak zapowiada Olly, ma być albumem do tańczenia, ale jest też kilka nostalgicznych numerów. Wszystkie teksty napisał sam, jak dotychczas. Night Call to trzeci album brytyjskiego, popowego projektu Years & Years i następca znakomicie ocenionego, 6-krotnie nominowanego do BRIT Palo Santo. Płyta z 2018 roku dotarła na szczyt brytyjskiej listy sprzedaży i zgromadziła 4,4 miliarda streamów. Olly Alexander był gościem Kasi Węsierskiej. Artysta zdradził wiele szczegółów ze swojego życia, a także na temat najnowszego krążka. Cała rozmowa już niebawem na ESKA.pl.

Olly Alexander - zapowiedź wywiadu Radia ESKA!

Years & Years - kim jest Olly Alexander?

Olly Alexander to brytyjski piosenkarz, aktor i scenarzysta. Urodził się 15 lipca 1990 roku w Anglii. Jego matka, Vicki Thornton, była jedną z założycielek Coleford Music Festival. Na początku rozwijał swoje umiejętności aktorskie grając w kilku spektaklach i filmach. Był również współtwórcą scenariusza i muzyki do filmu Talerz i Łyżka w 2011 roku. 3. płyta Y&Y, ale pierwsza wydana w nowej wersji tego projektu, czyli jako solowy projekt Ollyego Alexandra. pierwszy singiel Starstruck poznaliśmy już w zeszłym roku. Kawałek ma prawie 6 mln odsłon na YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze