X FACTOR. Sprzeczka podczas castingu do X Factor! Sprawdź, kogo Kuba nazwał wypchaną sową!

2013-03-23 21:32

Krzysztof Czubański to uczestnik, który pomimo dużego talentu nigdy nie śpiewał profesjonalnie. Piosenka w jego wykonaniu zachwyciła Tatianę Okupnik i Czesława Mozila, jednak Kubie Wojewódzkiemu nie spodobał się występ uczestnika. Porównał jego śpiew do śpiewu wypchanej sowy!

Krzysztof Czubański chociaż śpiewa bardzo dobrze, czekał wiele lat na to, aby pokazać swój talent. Jego występ zachwycił Tatianę Okupnik oraz Czesława Mozila. Kuba nie podzielał ich zachwytu. Ocena uczestnika wzbudziła wśród jurorów wielkie kontrowersje. Czesław i Tatiana byli na Tak, Kuba zdecydowanie na nie. Tatiana próbowała bronić Krzysztofa, jednak Kuba był nieprzejednany. Zarzucił uczestnikowi, że próbuje wzbudzić litość w jurorach. Niestety nie zobaczymy go w drugim etapie.

>>>Zapowiedź 4 odcinka X Factor na Eska.pl

Trwa 4 odcinek X Factor, kto wzbudzi zachwyt jurorów, a kto pożegna się z marzeniami? Zobaczcie sami już dziś od 20:00 w TVN!

Zobacz fragment X FactorNie czytałeś jeszcze?

KONKURS. Wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera na Eska.pl!


EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE