X Factor. Soul City z X Factor pracują nad nową płytą [VIDEO]

2013-04-19 16:59

Soul City pracują nad nową płytą. Zespół znany z programu X Factor, powstał w roku 2011 tworzy go aż dziewięć osób, w tym Barbara Kurdej-Szatan, którą możemy podziwiać również w reklamie jednej z sieci komórkowych. W ich repertuarze znalazły się największe światowe hity w gospelowych aranżacjach, których możecie posłuchać na Eska.pl.

Pamiętacie Soul City? Zespół był uczestnikiem programu X Factor. Program dał im szansę, żeby zacząć. Szansa jest dana i tylko od nich samych zależy jak ją wykorzystają - powiedziały członkinie zespołu. Grupa powstała na krótko przed eliminacjami do X Factor. Występ w show miał być dla nich szansą na promocję, którą w pełni wykorzystali. Zespół ma już na swoim koncie świąteczną EPkę, teraz pracuje nad nową płytą.

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Soul City zapowiadają nowy materiał

Soul City
jest niesamowita mieszanką osobowości. Śpiewa w nim między innymi dziennikarka, małżeństwo, rodzeństwo śpiewający studenci oraz zawodowi wokaliści. Zespół wykonuje największe światowe przeboje w gospelowych aranżacjach, z rewelacyjnym efektem! Czy podobają wam się aranżacje zespołu Soul City?

Zobacz I'll Be There For You - Soul  CityZobacz Szklana Pogoda - Soul CityZobacz Don't Stop The Music - Soul City (cover przeboju Rihanny)Nie czytałeś jeszcze?

Maja Hyży - dowiedz się więcej o uczestniczce X Factor 3


EP