Wzruszające Mori od Dawida Podsiadło na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

i

Autor: Lea Harmoza Wzruszające Mori od Dawida Podsiadło na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

Hot stuff

Wzruszające Mori od Dawida Podsiadło na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-03-24 20:31

Dwunaste notowanie Gorącej 20 Radia ESKA w 2023 roku wygrał Dawid Podsiadło. Najwięcej głosów otrzymał przejmujący utwór Mori pochodzący z płyty Lata Dwudzieste. Oprócz tego mieliśmy dwie nowości w ścisłym notowaniu, dziewięć awansów, osiem spadków i jedną piosenkę bez zmian.

24 marca 2023 ze ścisłej dwudziestki najgorętszych hitów w Polsce wypadł Sam Smith, który we współpracy z Calvinem Harrisem stworzył utwór I'm Not Here To Make Friends. W ostatnim notowaniu zajmowali 20. miejsce i nie udało im się uchronić przed wypadnięciem. Kilka pięter wyżej listy hitów ESKI był duet Jonas Blue & Felix Jaehn. Utrzymany w tempie 148 bitów na minutę utwór pt. Weekends również nie zdobył Waszego serca. A zapowiadało się, że to będzie jeden z hitów wiosny! Pokochaliście natomiast utwór byłego członka One Direction. Niall Horan z numerem Heaven zadebiutował na miejscu 18. Trzy pozycje wyżej po raz pierwszy w gronie dwudziestu najważniejszych hitów w Polsce zameldowali się PNAU i Khalid z bujającym numerem The Hard Way. Dzięki głosom fanów, w ścisłym notowaniu utrzymał się Kamrad z piosenką Feel Alive. Teraz on jest nad przepaścią i na nim ciąży presja wypadnięcia z G20. Większy i bardziej bolesny spadek, bo z 8. miejsca na 19. pozycję zaliczył Tiesto z hitem Lay Low. Nieco gorzej w tym tygodniu poradził sobie Metro Boomin z piosenką Creepin'. Numer 1 tydzień temu, a w 12. tygodniu 2023 roku pozycja numer 5. A co na podium?

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Shake Your Eska #24 | Miley Cyrus

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 24.03.2023

Dawid Podsiadło z hitem Mori awansował na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA z miejsca 4. Tuż za nim uplasowała się piosenka Flowers, Miley Cyrus. Swoją drogą w wideo powyżej możecie zobaczyć taniec Kasi Węsierskiej do tego hitu. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Shakira. Wciąż lubicie jej diss na Gerarda Pique. Zazwyczaj miejsce 4. uważana jest za to najgorsze. Drenchill na pewno tak nie uważa i zapewne ucieszy się z tego, że za sprawą Waszych głosów awansował z 10. miejsca. Być może już za tydzień przeniesiecie go na szczyt?

Gorąca 20 Radia ESKA w każdy piątek od godziny 18:00. Razem z Wami najgorętsze hity w Polsce odlicza Michu Sobkowski! Kolejne, trzynaste notowanie już 31 marca 2023. Dla kogo "trzynastka" okaże się szczęśliwa? Decydujcie już teraz!

Gorąća 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj!