Wytańczyć marzenia - piosenki z filmu. Te kawałki wpadają w ucho! [SOUNDTRACK]

2021-02-20 16:37
wytańczyć marzenia
Autor: Screen z YouTube/Ahmet Varoglu

Amerykański film z 2006 roku Wytańczyć marzenia, jest oparty na faktach z życia Pierre'a Dulaine'a - nauczyciela tańca. Oprócz wciągających wątków, widzowie zachwyceni są również muzyką, którą często słychać w tle. Poniżej znajdziecie ścieżkę dźwiękową z filmu Wytańczyć marzenia. Te piosenki szybko wpadają w ucho!

Wytańczyć marzenia - piosenki z filmu. Te kawałki wpadają w ucho! Amerykański film Wytańczyć marzenia powstał w 2006 roku i jest oparty na faktach z życia Pierre'a Dulaine'a - nauczyciela tańca, w którego wciela się Antonio Banderas. Bohater ekranizacji trafia do szkoły, gdzie musi zmierzyć się z trudnym zadaniem. Choć wydaje się, że prowadzenie zajęć tańca towarzyskiego nie jest dla instruktora wyczynem, to z trudną młodzieżą może być mu nieco ciężej. Uczniowie za złe postępowanie zostają po lekcjach w szkolnej kozie. Trafiają tam za złe postępowanie - między innymi za rozboje, kradzieże, narkotyki, wagary i ściąganie na sprawdzianach. Uczniowie doskonale potrafią tańczyć hip-hop, dlatego z początku Pierre'owi jest ciężko zachęcić trudną młodzież do nauki tańca towarzyskiego. Z czasem wszystko zaczyna się jednak dobrze układać, a tancerze startują nawet w zawodach. Pomimo trudności i wielu problemów, w końcu udaje im się znaleźć cel życia.

Piosenki, które są do siebie podobne

Wytańczyć marzenia - soundtrack

Jakie piosenki słychać w tle filmu Wytańczyć marzenia? Soundtrack jest bardzo imponujący. Listę piosenek, które pojawiły się w ekranizacji z 2006 roku, znajdziecie poniżej:

 1. I Got Rhythm (Take The Lead Remix) [feat. Q-Tip] Lena Horne
 2. Take The Lead (Wanna Ride) Bone Thugs-N-Harmony and Wisin & Yande
 3. Feel It - The Black Eyed Peas
 4. I Like That (Stop) (Take The Lead Version) [Clean] Jae Millz
 5. These Days - Rhymefest
 6. Here We Go - Dirtbag
 7. Whuteva (Clean) [Clean] - Remy Ma
 8. Ya Ya - The Empty Heads
 9. Never Gonna Get It (Edited) [feat. Akon, Topic] - Sean Biggs
 10. I Like That You Can't Take That Away From Me - Jae Millz & Eric B. & Rakim & Mashonda & June Christy
 11. Fascination - Kem
 12. Que Sera Sera (Whatever Will Be, Will Be) - Sly And The Family Stone

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze