Występ Marcina Maciejczaka wśród najchętniej oglądanych. Wielki sukces Polaka

Marcin Maciejczak
Autor: Universal Music Polska

Marcin Maciejczak to wokalista, którego chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać. Po zwycięstwie w trzeciej edycji programu The Voice Kids nastolatek stał się jednym z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia w naszym kraju i nie tylko. Występ z Przesłuchań w ciemno Marcina okazał się wielkim hitem na całym świecie, generując jeden z najwyższych wyników.

Marcin Maciejczak - występ z Przesłuchań w ciemno wciąż cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród internautów z Polski, ale właściwie z całego świata. Wykonanie piosenki z repertuaru Lady Gagi I'll Never Love Again otworzyło nastolatkowi wrota do wielkiej kariery muzycznej i zapewniło mu miejsce wśród najlepszych wokalistów trzeciej edycji The Voice Kids. Już pierwsze sekundy wystarczyły, by w stronę Marcina Maciejczaka odwrócili się wszyscy trenerzy. Młody artysta zdecydował jednak, że chce szlifować swój talent pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego.

Również widzowie i internauci z miejsca zakochali się w głosie czternastolatka. Wideo z występem szybko przekroczyło milion odsłon, a potem kolejne. Dziś wskaźnik zamieszczony pod filmikiem na YouTubie wskazuje imponującą liczbę - ponad sześć milionów. Ten wynik umożliwił Marcinowi uplasowanie się w dziesiątce najchętniej oglądanych występów na całym świecie.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Marcin Maciejczak w TOP 10 na świecie

Na kanale Best of The Voice Kids pojawiło się jedno z ostatnich podsumowań 2020 roku. Tym razem jego autorzy wzięli pod uwagę statystyki i stworzyli zestawienie dziesięciu najchętniej oglądanych występów z The Voice Kids przez internautów z całego świata. Wśród wyróżnionych wykonawców znalazł się Marcin Maciejczak. 

Najnowsze