Wykop kontra Willa Karpatia: w obronie cioci rozjechali pensjonat w internecie. Nie zaczynaj z Wykopowiczami!

2018-01-10 12:27
Wykop kontra Willa Karpatia: w obronie cioci, rozjechali pensjonat w internecie. Nie zaczynaj z Mirkami!
Autor: fot./screen/wykop.pl Wykop kontra Willa Karpatia

Hotel Willa Karpatia zadarł z użytkownikami Wykopu. Efekt? Pensjonat został zmiażdżony w internecie! Pouczająca historia o tym, by nie zaczynać z użytkownikami Wykopu.

Wykop kontra Willa Karpatia - w takim starciu zwycięzca mógł być tylko jeden (łatwo domyślić się który). Użytkownicy Wykopu dosłownie zmiażdżyli pensjonat w internecie! Wszystko w obronie cioci jednego z nich. Temat zdobył ogromną popularność nie tylko na Wykopie, ale i w całej sieci, udowadniając tym samym siłę serwisu.

Co to wypok? Pytanie o wykop w Milionerach!

Autor: brak danych

Wypok - co to jest i dlaczego pytanie tak bardzo zaskoczyło uczestnika programu?

Hotel obrażał kobietę na Facebooku

Wszystko zaczęło się od tego, że ciocia jednego z userów napisała komentarz na Facebooku Willi Karpatia, w którym twierdziła, że sylwester organizowany przez pensjonat nie był taki, jak w opisie. Władze hotelu, zamiast ustosunkować się do negatywnej oceny, zaczęły stawiać kobiecie absurdalne zarzuty między innymi o alkoholizm czy posiadanie nieślubnego syna. Całą sytuację opisano w poniższym wątku.

Wykop kontra Willa Karpatia >>

Wykop kontra Willa Karpatia: w obronie cioci rozjechali pensjonat w internecie. Nie zaczynaj z Mirkami!
Autor: fot./screen/wykop.pl Wykop kontra Willa Karpatia

I wtedy się zaczęło. Wykopowicze, zjednoczeni Mirko i Wykopki, jak sami o sobie mówią, przypuścili internetowy szturm na Willę Karpatia, wystawiając pensjonatowi negatywne noty i opinie na Google. W krótkim czasie sprawili, że ocena hotelu spadła do 1,5 gwiazdki. Pojawiało się też wiele drwiących komentarzy, z pośród których można zacytować na przykład: Przed przyjazdem do tej speluny warto wynająć kancelarię prawną ( i wykupić ubezpieczenie na wypadek pokąsania przez wściekły personel), żeby po przetrwaniu "niezapomnianych atrakcji" tam nasi prawnicy mogli złożyć pozwy za bezpodstawne oczernianie klientów w Internecie, lub - Podobno lepiej nie pić alkoholu w tej "willi" na imprezie sylwestrowej, bo można być przez obsługę ciąganym po sądach i szkalowanym na fejsbuku (pisownia oryginalna).

W opiniach pojawiły się humorystyczne opisy fikcyjnych wizyt w Murzasichlu, ale rekordowo zabawne są pytania i odpowiedzi na Google tworzone najwyraźniej przez Wykopki. Oto niektóre z nich:


MOVET3: Czy będąc nieślubnym dzieckiem mam prawo skorzystać z waszych usług? I co w przypadku bycia ślubnym dzieckiem, czy są potrzebne jakieś zaświadczenia, np dokumenty potwierdzające ślub? I czy może to być ślub cywilny, czy musi być również Kościelny?
swistak: To wszystko zależy czy pana rodzice są alkoholikami czy nie

 

Rafal Bieniasz: Czy będą ręczniki w pokoju jak przyjadę? Aha, mam nieślubne dziecko, mogę przyjechać???
6zawisza: Będą papierowe,jeśli ochrzczone to ujdzie ślub załatwimy na miejscu


Łukasz G: Witam. Mam taki fetysz. Trochę jest mi głupio o tym mówić ale bardzo lubię być poniżanym i obrażanym. Żona robi co może, sąsiedzi też już nie mają pomysłów co zrobić aby sprostać moim wymaganiom :( Dziś jednak wydaje się że w końcu jest dla mnie nadzieja!!! Spadliście mi Państwo z nieba. Czy mogę do Was przyjechać i liczyć na Państwa obelgi? Im więcej tym lepiej. Obiecuję że będę negocjował ceny o co najmniej 2 zł i przyjadę z psem (sąsiad obiecał że mi pożyczy owczarka niemieckiego). Rodzice co prawda spłodzili mnie będąc małżeństwem ale myślę, że może przymkną na to Państwo oko.


Ździchu Deska: Mam psa który jest nieślubnym szczeniakiem swojej matki. Czy z takim zwierzem jestem mile widziany w szacownej willi?


Clima Vera: Dzień Dobry Ja sie pytam, bo mam horom curke, da się pszenocowac za darmo?
The Gtxxor: Jak będzie pijana to tak
 

Dawid Rogowski: jakie dokumenty trzeba okazać żeby uznali mnie Państwo za ślubne dziecko ?
Jakub Sawicki: Certyfikat autentycznosci wraz z zaswiadczeniem z lokalnego klubu AA zdecydowanie wystarcza.
 

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Autor: brak danych

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.

Spóźnione przeprosiny?

Pensjonat próbował różnych chwytów, by uchronić się przed katastrofą (w pewnej chwili zmienił nawet nazwę), lecz na niewiele się to zdało. Ostatecznie właścicielka hotelu przeprosiła za zachowanie pracownika obsługującego stronę pensjonatu na Facebooku (link poniżej). Mirki docenili ten gest, lecz zauważyli, że jest on trochę spóźniony. Każdy hotelarz powinien wyciągnąć wnioski z tej historii.

Willa Karpatia - przeprosiny właścicielki

Aktualizacja:

Sprawa z przeprosinami okazała się również dość skomplikowana - od razu pojawiły się podejrzenia o to, że przeprosiny przygotowała wynajęta przez właścicieli agencja PR, która miała zminimalizować skutki akcji Wykopowiczów. W dodatku na Wykopie pojawiło się nagranie, w którym już po przeprosinach właściciele mówią, że nie czują się winni. Pojawiły się również informacje, że osoby dzwoniące do pensjonatu w sprawie skarg są straszone policją, a negatywne komentarze są usuwane. Zapewne więc przeprosiny, nie całkiem szczere, sprowokują społeczność Wykopu do dalszych działań.

Najnowsze