Samsung

i

Autor: Materiały prasowe

Wyjątkowy event o byciu sobą we współczesnym świecie w Galaxy Playground

2023-03-23 18:01 Materiał sponsorowany

Niezależni, odporni na zawiść i hejt – tacy chcemy być. W tym miejscu dowiesz się jak to zrobić. Dlaczego masz być kolejną szarą osobą w bezimiennym tłumie? Jeśli chodzisz własnymi drogami i chcesz się wyróżniać, nie przegap spotkania w warszawskim Galaxy Playground w piątek 24 marca. Na miejscu pojawią się znani influencerzy, a także gwiazdy: Julia Wieniawa i Żabson. Nad całością wydarzenia opiekę sprawuje Samsung.

Każda i każdy, kto jest choć trochę inny od otaczającej zbiorowości musi uodpornić się na krytykę. Tak już jest, że gdy w tłumie widzów nie brakuje osób smutnych i sfrustrowanych zawsze znajdzie się ktoś, kto puści zły komentarz w sieci, albo wyzwisko w realu. To łatwe, bo przecież wyróżniających się najłatwiej jest wypatrzeć i wziąć na celownik. Jednak czy to wystarczający powód by rezygnować z wyrażania siebie? Oczywiście, że nie!

Dlatego warto pojawić się w sobotę w Galaxy Playground, gdzie w towarzystwie Żabsona, Julii Wieniawy, Włodiego4444, Adrianny Hyżopskiej i wielu innych równie ciekawych ludzi będziemy rozmawiać o nas: emocjach, o tym jak radzić sobie z brakiem akceptacji, gdzie szukać wsparcia swojej drogi, jak wzmocnić własne poczucie wartości i siłę charakteru.

Jak Żabsonowi udaje się być odpornym na plotki? W jaki sposób Julia Wieniawa reaguje na szufladkowanie przez innych? Czy Włodi4444 ma sposoby na krytykę? I jak Ada Hyżopska radzi sobie z ocenianiem przez innych? Wpadnij w piątek,  24 marca do Galaxy Playground na #GalaxyTalks na rozmowę z nimi, aby przekonać się osobiście!

Rozkład jazdy:

  • 14:00-15:00 Odporni na wujków dobra rada - Julia Wieniawa & Włodi4444
  • 15:00-16:00 Odporni na gadanie - Żabson & Ada Hyżopska

Rozmowy poprowadzi psycholożka Aldona Drąg. Podczas spotkań rozmówcy podzielą się radami, jak nie przejmować się otoczeniem i uczyć się chodzić własnymi, nieutartymi drogami.

Dodatkowo na wydarzeniu od 13:30 dostępny będzie salon mani prowadzony przez Nailed It Warsaw. Odbierz darmową wejściówkę! Liczba miejsc jest ograniczona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE