Marta Burdynowcz

i

Autor: YouTube.com/The Voice of Poland (screen) Marta Burdynowcz zaśpiewa w "Tańcu z gwiazdami".

Gwiazdy

Wygrała "The Voice of Poland", a teraz będzie śpiewać w "Tańcu z gwiazdami". Nowa wokalistka w programie

2024-04-12 14:33

"Taniec z gwiazdami" będzie miał nową wokalistkę. Już w odcinku, który zostanie pokazany w niedzielę 14 kwietnia, widzowie w tle tańców uczestników usłyszą nowy głos. Będzie to piosenkarka, która kilka lat temu cieszyła się ze zwycięstwa w najpopularniejszym muzycznym show w Polsce - "The Voice of Poland".

"Taniec z gwiazdami" to program, w którym muzyka jest bardzo ważna. Bez tego nie ma choreografii i występów. W tym show producenci stawiają na muzykę na żywo. Od pierwszej edycji, która odbyła się prawie 20 lat temu, uczestnicy nie tańczą do studyjnych wersji utworów, a to do aranżacji na żywo. Dotyczy to również wokali. Co tydzień piosenkarze muszą przygotować kilka nowych piosenek, do których gwiazdy przygotowały swoje pokazy. W tym roku w orkiestrze Tomka Szymusia śpiewają Kasia Dereń, Jacek Kotlarski, Jan Radwan, Paulina Grochowska-Stekla i Karolina Leszko. Teraz do grona tych osób dołączy nowa artystka. Dla fanów programów rozrywkowych nie będzie to nowy głos, ponieważ kobieta podbiła już serca widzów "The Voice of Poland".

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Nowa wokalistka w "Tańcu z gwiazdami"

Zwyciężczyni "The Voice of Poland", która dołączy do orkiestry z "Tańca z gwiazdami", to Marta Burdynowicz. Piosenkarka wybrała 12. edycją popularnego show Dwójki. - Kochani, wydarza się coś cudownego! Już w najbliższą niedzielę dołączam do zespołu wokalnego w orkiestrze Tomasza Szymusia w programie "Taniec z gwiazdami"! Jestem przeszczęśliwa! - czytamy na jej profilu na Instagramie.

"Taniec z gwiazdami" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki transmitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. "Taniec z gwiazdami" jest też dostępny w internecie. Wszystkie odcinki są dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.