Wybierasz się na Open'er 2013? Na koncert Rihanny wejdziesz za darmo!

2013-01-28 17:20

Open'er 2013 zostanie wydłużony o jeden dzień - specjalnie dla Rihanny. To dobra wiadomość nie tylko dla fanów Rihanny, ale też bywalców Open'era, którzy na koncert barbadoskiej gwiazdy mogą wejść za darmo!

>>> Wszystko o koncercie Rihanny w Polsce 2013

Rihanna
zagra koncert w Gdyni - informowaliśmy Was w piątek, ale warto podkreślić ważną informację, że posiadacze 4-dniowych karnetów na Heineken Open'er Festival 2013 wejdą na koncert Rihanny za darmo i nie muszą dopłacać za pole namiotowe!

Pamiętaj, by nie zgubić specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Koncert Rihanny - bilet czy karnet na Open'er?

Do osobnej sprzedaży trafiają bilety na koncert Rihanny w cenie 198 PLN  i 258 PLN (Golden Circle). To więcej niż bilet na jeden dzień festiwalu.

Jeśli chcemy wybrać się na koncert Rihanny 7 lipca 2013 r. w Gdyni, można rozważyć kupno karnetów na Open'era. Zwłaszcza jeśli interesują nas też inne gwiazdy zapowiedziane na tegorocznym Open'erze, jak: Kings Of Leon, Blur czy Arctic Monkeys. A to dopiero początek listy - Alter Alt niemalże do ostatniej chwili będzie zaskakiwać fanów muzyki nowymi gwiazdami. Wtedy nie dopłacamy za koncert Rihanny, a bawimy się na jednym z najlepszych festiwali w Europie przez 5 dni: cztery festiwalowe i piąty tylko dla Rihanny!

Open'er 2013 - ceny biletów:
karnet 4-dniowy (03.07 – 06.07) - 470 PLN
karnet 4-dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07) - 550 PLN
bilety jednodniowe – 189 PLN

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety:
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze