Wujek Łuki - wiek, Instagram, Kasia, tatuaż, Ekipa, imię, nazwisko. Kim jest przyjaciel Friza?

2021-02-16 12:35
Wujek Łuki: wiek, Instagram, Kasia, tatuaż, Ekipa, imię i nazwisko, Friz. Kim jest przyjaciel Karola Wiśniewskiego?
Autor: Kadr z filmu TA KOLACJA KOSZTOWAŁA prawie 7000 zł z kanału MINI MAJK Wujek Łuki: wiek, Instagram, Kasia, tatuaż, Ekipa, imię i nazwisko, Friz. Kim jest przyjaciel Karola Wiśniewskiego?

Wujek Łuki to bardzo ważny członek Ekipy Friza. Jest wsparciem gwiazd całego projektu. Coraz więcej osób poszukuje informacji o influencerze. Kim jest przyjaciel Karola Wiśniewskiego? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o Wujku Łukim. Dzięki nim poznacie go lepiej!

Spis treści

  1. Wujek Łuki - wiek
  2. Wujek Łuki - Kasia
  3. Wujek Łuki: tatuaż
  4. Wujek Łuki: Instagram
  5. Wujek Łuki - imię i nazwisko
  6. Wujek Łuki i Friz
  7. Wujek Łuki: Ekipa

Wujek Łuki - ile ma lat, jak znaleźć go na Instagramie, czy ma tatuaże i co łączy go z Ekipą Friza? To informacje, których najczęściej szukają internauci w kontekście przyjaciela Friza. Wujek Łuki jest bardzo ważną osobą w projekcie Ekipa. Pojawił się w nim na samym początku i jest wsparciem dla influencerów, którzy są od niego dużo młodsi. Swoją wiedzą i zaangażowaniem pokazuje youtuberom, w jaki sposób można zrobić coś lepiej. Na początku kreowany był na typowego wujka, któremu nigdy nic się nie podoba. Ostatecznie wraz z Frizem postawili jednak na naturalność. Kim jest Wujek Łuki?

Wujek Łuki - wiek

Wujek Łuki urodził się w 1985 roku. To oznacza, że w 2021 roku będzie obchodził swoje 36. urodziny. 

Roast Friza 13.03.2021 - gwiazdy. Kto wystąpi na gorącym wydarzeniu?

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Wujek Łuki - Kasia

Kasia Bożek jest dziewczyną Wujka Łukasza. Ich związek został ujawniony w 2019 roku w trakcie realizowanego przez Friza projektu daily.

Kasia Bożek: wiek, wzrost, CS GO, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka?

Wujek Łuki: tatuaż

Wujek Łuki posiada tylko jeden tatuaż. Zlokalizowany jest na jego prawym ramieniu i są to podpisy wszystkich członków Ekipy. Tatuaż zrealizował w trakcie wielkiego finału daily Friza w Krakowie.

Wujek Łuki: Instagram

Wujek Łuki na Instagramie jest jako @wujekluki. Ma ponad milion obserwujących. Najczęściej dodaje zdjęcia z prywatnych podróży. Nie jest natomiast zbyt aktywny w social mediach. 

Wujek Łuki - imię i nazwisko

Wujek Łuki to pseudonim. Tak naprawdę influencer nazywa się Łukasz Wojtyca.

Wujek Łuki i Friz

Wojtyca i Friz są przyjaciółmi od kilku lat. Łukasz bardzo wspiera Karola i resztę członków projektu Ekipa. 

Friz w Dubaju i na Zanzibarze! Karol Wiśniewski ujawnia co szykuje Ekipa

Wujek Łuki: Ekipa

Łukasz Wojtyca jest w Ekipie od samego początku. To on wraz z Trombą i Frizem wymyślili cały projekt i zaczęli go realizować pod koniec 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze