Wszystkich Świętych: otwarte sklepy. Gdzie można zrobić zakupy 1 listopada? Thrift Shop(s) będą raczej zamknięte... [VIDEO]

2014-10-25 13:26

Sklepy otwarte we Wszystkich Świętych - ich listy będą szukać Ci, którzy zapomną zrobić zakupy na weekend 1-2 listopada. Razem z Wami postanowiliśmy stworzyć rozpiskę sklepów otwartych 1 listopada 2014 roku. Thrift Shop(s) z hitu Macklemore'a i Ryana Lewisa będą raczej zamknięte. Zobaczcie, czym się ratować!

We Wszystkich Świętych 2014 ciężko znaleźć otwarte sklepy. Na ESKA.pl postanowiliśmy jednak odpowiedzieć na pytanie 'gdzie zrobić zakupy 1 listopada 2014 roku?' - a to wszystko z Waszą pomocą. Lista sklepów otwartych w Święto Zmarłych zostanie stworzona dzięki odwiedzającym ESKA.pl.

W komentarzach i czacie poniżej możecie zostawiać namiary na sklepy otwarte 1 listopada, jakie można znaleźć w Waszej okolicy. Schemat jest bardzo prosty: miasto + nazwa sklepu + ulica, na której się znajduje. Możecie dodać ewentualnie godziny otwarcia.

Przykładowy wpis:

Warszawa, Bielany, SerPol, ul. Broniewskiego 95

Jakie sklepy będą otwarte we Wszystkich Świętych? 1 listopada zapomnijmy o dużych supermarketach. Popularne sieci sklepów będą zamknięte. W te dni zakupy zrobimy przede wszystkim u prywatnych sklepikarzy, w sklepach całodobowych a także oczywiście na stacjach benzynowych. W komentarzach pod tym artykułem znajdziecie info, które sklepy były otwarte w Majówkę 2014 i w Boże Ciało 2014 - można się spodziewać, że prawie na pewno będą otwarte także 1 listopada!

Chleb, mleko, świeże warzywa... Na liście zakupów nie powinny na pewno znaleźć się ubrania - sieciówki odzieżowe i ciucholandy będą zamknięte. Nie poszalejemy więc jak Macklemore i Ryan Lewis w Thrift Shop.

> zobacz Thrift Shop - Macklemore & Ryan Lewis>>> Pogoda na długi weekend listopadowy. Czy 11 listopada będzie padać?


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze