WRS zawalczy z Ochmanem! Kim jest reprezentant Rumunii w Eurowizji 2022?

2022-03-09 15:45
WRS zawalczy z Ochmanem! Kim jest reprezentant Rumunii w Eurowizji 2022?
Autor: Global Records WRS zawalczy z Ochmanem! Kim jest reprezentant Rumunii w Eurowizji 2022?

Wrs zaskoczył występem w krajowych preselekcjach do Eurowizji z utworem Llámame podbił zarówno serca jury, jak i fanów! Kim jest artysta, który w drugim półfinale zawalczy z Krystianem Ochmanem? Poznajcie go bliżej już teraz.

Wrs i jego oszałamiający występ w krajowych preselekcjach do Eurowizji z utworem Llámame podbił zarówno serca jury, jak i fanów! Artysta, który od samego początku był faworytem publiczności, występował jako ostatni tego wieczoru. Zaprezentował nie tylko znakomite umiejętności wokalne, ale i taneczne. Na scenie towarzyszyło mu dodatkowo 4 tancerzy. Jestem wszystkim niezmiernie wdzięczny, ale nadal nie mogę pojąć tego, co się właśnie wydarzyło! Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali i mnie wspierali. Wieczór 5 marca to wisienka na torcie po tych wszystkich latach ciężkiej pracy. Teraz wiem, że jest to moja nagroda od wszechświata. Do zobaczenia w Turynie - powiedział wrs po wygranej.

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Wrs - kim jest?

Przygotowania do występu na Eurowizji w Turynie, która odbędzie się w dniach 10-14 maja, rozpoczęły się zaraz po zakończeniu preselekcji. Wrs obiecuje nam wyjątkowe emocje i kolejne niezapomniane widowisko. Artysta pracuje także nad teledyskiem do Llámame, który pojawi się już wkrótce!

Eurowizja 2022 - kiedy jest? Gdzie jest Eurowizja 2022? [DATA, MIASTO]

Wrs to artysta wyjątkowy. Jest muzykiem, tancerzem i reżyserem swoich klipów. Zanim został piosenkarzem, występował u boku innych gwiazd jako tancerz. W 2015 roku związał się z boysbandem SHOT, który stał się początkiem jego muzycznej kariery. 2 lata później opuścił grupę i udał się do Londynu, by tam szkolić się i rozwijać swoje muzyczne umiejętności. W 2020 podpisał kontrakt z Global Records i od tego czasu jeszcze intensywniej pracuje nad spełnieniem swoich marzeń. Do tej pory wydał takie utwory, jak np.: Amore, why, czy Tsunami. Ten ostatni plasuje się obecnie w pierwszej dziesiątce najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych w Rumunii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze