Wpadka z hymnem gorsza niż ta Edyty Górniak. Amerykańska gwiazda zmiażdżona przez internautów

2018-02-19 11:51
Wpadka z Hymnem gorsza niż ta Edyty Górniak - amerykańska gwiazda zmiażdżona przez internautów
Autor: fot./screen/youtube.com/MLG Highlights Fergie

Pamiętacie Mazurka Dąbrowskiego w wykonaniu Edyty Górniak? Tamtą wpadkę, własnie przebiła amerykańska gwiazda, która totalnie zepsuła hymn USA.

Wpadka z Hymnem gorsza niż ta Edyty Górniak - czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Tym razem wstydzą się mieszkańcy USA, a wszystko wydarzyło się podczas koszykarskiego meczu gwiazd NBA All-Star, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach. Grę tradycyjnie rozpoczyna odśpiewanie hymnu. Do tego zadania została wyznaczona topowa wokalistka. Niestety, nie popisała się. Mieszkańcy USA wyrazili swoje oburzenie w sieci. Amerykańska gwiazdorka została zmiażdżona przez internautów.

Gwiazda zepsuła hymn - internauci komentują

Gwiaździsty Sztandar, bo taki tytuł nosi hymn USA, został zaśpiewany przez Fergie. Członkini The Black Eyed Peas i wokalistka solowa, chciała wykonać pieśń w jazzowym stylu, jednak Amerykanom bardzo nie spodobała się jej wersja. Pod wideo na YouTube można przeczytać ich reakcję: - Jestem nią naprawdę zażenowany. LOL! - pisze extinct. - Kurczę, ona naprawdę źle śpiewa - mówi i7887. - Była pijana, czy jak? - komentuje winston Miller. - To okropne - dorzuca Mike D. Najbardziej radykalnie wypowiada się TheChubbyKid mówiąc - Powiesić ją.

Justin Timberlake dał najnudniejszy występ na Super Bowl

Autor: brak danych

Fani Justina Timberlake'a mogą czuć się zawiedzeni. Jego występ w przerwie finałów Super Bowl nie zachwycał. Czytajcie na ESKA.pl.

Fergie jak Edyta Górniak?

Oburzenie Amerykanów jest podobne do tego, które Polacy prezentowali po występie Edyty Górniak na Mundialu w Korei i Japonii. Wokalistka zepsuła wówczas Mazurka Dąbrowskiego, a Polacy przez długi czas nie mogli jej tego wybaczyć. Przypomnijcie sobie, jak to wyglądało.

Piotr Żyła oddaje hołd Kamilowi Stochowi w wyjątkowy sposób! VIDEO

Autor: brak danych

Piotr Żyła znany jest z zamiłowania do muzyki. I właśnie swoją drugą pasję wykorzystał w gratulacjach dla Kamila Stocha za zdobycie złotego medalu. Posłuchaj wzruszającego nagrania.

 

Najnowsze