Wpadka Margaret w trakcie wywiadu. 'Ku*wa, jeszcze raz'

2019-06-13 16:47 MK
Margaret na Polsat SuperHit Festival 2019
Autor: WBF Margaret na Polsat SuperHit Festival 2019

Wywiady na żywo to jedno z najcięższych zadań zarówno dla dziennikarzy, jak i przepytywanych gwiazd. Przekonała się o tym Margaret. Podczas rozmowy na temat przygotowań do Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, artystka rzuciła niecenzuralnym słowem, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest już na wizji. Jak zareagowała na swoją wpadkę? Zobaczcie na ESKA.pl.

Wpadka Margaret podczas wywiadu z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Festiwal w Opolu rozpocznie się już w piątek, 14 czerwca 2019 roku. Margaret jest jedną z wielu gwiazd, które na nim wystąpią. Gwiazda wraz z innymi artystami są już w stolicy polskiej piosenki, gdzie przygotowują się do swojego występu. W czasie wywiadu z dziennikarką TVP3 Opole, Margaret zdradziła, które piosenki ze swojego repertuaru zamierza wykonać na żywo na deskach opolskiego amfiteatru. Okazało się, że artystka przygotowała medley hitów Byle jak i Tempo oraz utwór pochodzący z jej najnowszego krążka Gaja Hornby. Już na samym początku wywiadu, gwiazda zaliczyła mega wpadkę.

Wpadka Margaret - przeklęła na wizji

Margaret nie zdawała sobie sprawy z faktu, że rozmowa z nią jest transmitowana na Facebooku popularnej stacji telewizyjnej. Odpowiadając na pierwsze pytanie, dotyczące doboru jej piosenek na festiwal w Opolu, wokalistka zagubiła się w swojej wypowiedzi i spontanicznie rzuciła wulgaryzmem.
- W Opolu zaśpiewam medley 3 utworów. Będzie to piosenka Byle jak, będzie to piosenka Tempo i będzie to piosenka pod tytułem Gaja Hornby. To piosenka o takim... o takich... Ku*wa, jeszcze raz, nie? A to jest live? To sorry guys! - powiedziała. Cały wywiad zobaczycie tutaj.

Margaret - Gaja Hornby

Gaja Hornby to tytuł piosenki, jak i całej najnowszej płyty Margaret. Tym razem, wokalistka zdecydowała się na nagranie krążka całego w języku polskim. Najnowszym singlem promującym longplay jest Serce baila.

Najnowsze