WOŚP 2023: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-01-19 9:57
WOŚP 2023: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!
Autor: Radio ESKA x WOŚP WOŚP 2023: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Radio ESKA, tak jak w poprzednich latach - gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Pomagamy i wystawiamy na aukcję możliwość wylicytowania numeru 1 Gorącej 20 Radia ESKA! Wyjątkowo, tylko z tej okazji możesz zdecydować o tym, co zagramy jako numer 1 kultowej listy hitów. Jak to zrobić? Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA, w ramach 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To jedyna taka szansa i okazja, żeby pojawić się na antenie Radia ESKA i zapowiedzieć wybrany przez siebie najgorętszy hit!

WOŚP 2023 - kiedy? Jaki jest cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Jeżeli chcesz się poczuć jak prezenter radiowy i ogłosić numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA, to koniecznie weź udział w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak to zrobić?

WYLICYTUJ NUMER 1 GORĄCEJ 20 RADIA ESKA

WOŚP 2023 - wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA!

WOŚP 2023: jak wylicytować numer 1 Gorącej 20?

Gorąca Dwudziestka to cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych Hitów na Czasie w Polsce. Układacie ją w całości Wy - słuchacze, za pośrednictwem głosowania na ESKA.pl. Jednak raz w roku - dla WOŚP - robimy wyjątek! Dajemy Wam możliwość WYLICYTOWANIA utworu muzycznego, który chcecie usłyszeć na pierwszym miejscu! Licytacja trwa do dnia finału, czyli do 29 stycznia do godziny 20:00.

Żeby móc wziąć udział w licytacji koniecznie wejdź w LINK DO AUKCJI! Zwycięzca zapowie, a Radio ESKA wyemituje wybrany przez Zwycięzcę utwór jako numer 1 już 3 lutego 2022 roku przed godziną 20:00.

WOŚP 2023 - statuetka od Wojewódzkiego, rakieta od Świątek. Najlepsze aukcje gwiazd w galerii poniżej!

Warunki dodatkowe: utwór nie może łamać polskiego prawa (przekleństwa, namawianie do czynów karalnych itp,), utwór nie może trwać dłużej niż 6 minut, Zwycięzca musi być dyspozycyjny telefonicznie w piątek 3.02.2023 w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Na wszelkie pytania odpowiedź otrzymacie pod mailem m.sobkowski@eska.pl. SIEMA!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze