WOŚP 2018 - sukienka zaręczynowa z filmu Narzeczony na niby i inne filmowe aukcje

2018-01-14 9:00
WOŚP 2018 – sukienka zaręczynowa z filmu Narzeczony na niby i inne filmowe aukcje
Autor: Fot. aukcje.wosp.org.pl Sukienka Sonii Bohosiewicz

Polski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy rozpoczął filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystkich miłośników kina zapraszamy do licytowania niezwykłych przedmiotów i przeżyć podarowanych przez polskich filmowców.

Podczas WOŚP 2018 na koordynowanych przez PISF aukcjach można licytować wyjątkowe przeżycie - kolację z Robertem Więckiewiczem - jednym z najbardziej uznanych i rozchwytywanych polskich aktorów! W ufundowanym przez restaurację U Kucharzy w Arsenale wydarzeniu wezmą udział aż 4 osoby! Nie zabrakło również unikatowych przedmiotów związanych z polskim kinem.

WOŚP 2018 - aukcje filmowe

Na aukcji można kupić wyjątkowy zestaw od twórców filmu Twój Vincent, pierwszego w pełni namalowanego filmu pełnometrażowego na świecie, który zdobył Europejską Nagrodę Filmową 2017 i ubiega się o nominację do Oscara. Przedmiotem licytacji jest również fotos Magdaleny Cieleckiej z planu powstającego filmu Ciemno, prawie noc z autografem aktorki, światłomierz, którego w pracy m.in. nad filmami Vabank i Dolina Issy używał operator obrazu Jerzy Łukaszewicz, krzesło reżyserskie podpisane przez zdobywcę Oscara Pawła Pawlikowskiego, oryginalny scenariusz filmu Jack Strong z podpisami twórców a także sukienka zaręczynowa z filmu Narzeczony na niby (premiera kinowa 12 stycznia), w której zagrała Sonia Bohosiewicz!

Na filmowych aukcjach na rzecz WOŚP znalazły się również zaproszenia na premiery, książki, filmy na płytach DVD, plakaty z autografami twórców i akredytacje na najważniejsze polskie festiwale filmowe, zestawy kinomana.

WOŚP 2018 - sukienka zaręczynowa z filmu Narzeczony na niby i inne filmowe aukcje
Autor: Fot. PISF Filmowe aukcje WOŚP

 

Najnowsze