WOŚP 2018 - aukcja RADIA ESKA z rekordową kwotą!

2018-01-15 12:05
WOŚP 2018 - aukcja RADIA ESKA z rekordową kwotą!
Autor: fot. RADIO ESKA WOŚP 2018 - aukcja RADIA ESKA z rekordową kwotą!

Aukcja RADIA ESKA zakończona wielkim sukcesem! Kto wygrał i ile trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 26 lat gra w Polsce i poza jej granicami. Fundacja w każdy możliwy sposób pomaga tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. WOŚP to nie tylko zbieranie do puszek, to również licytowanie cennych przedmiotów czy aukcje internetowe. Kolejny rok z rzędu włączyliśmy się, by wspomóc ten szczytny cel i wystawiliśmy na charytatywną aukcję współprowadzenie poranka z naszą zakręconą ekipą: Jankesem, Kamą i Rudym! 

WOŚP 2018 - KWOTA. Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry?

Autor: brak danych

  26. finał WOŚP za nami. W niedzielę 14 stycznia 2018 roku, nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami, odbyła się coroczna, niezwykła inicjatywa jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystko zaczęło się o 8:30 pod wodzą Jurka Owsiaka. Już na strat zebrana kwota

WOŚP 2018 - aukcja RADIA ESKA 

Aukcja RADIA ESKA na WOŚP 2018 zakończyła się w niedzielę, 14 stycznia o godzinie 20:00. Gościem specjalnym poranka numer 1 w Polsce będzie Tomasz, który wygrał licytację za 10 100 zł! Tyle właśnie trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Kiedy jest możliwość wystąpienia w takiej stacji jak ESKA, a tym bardziej o poranku, kiedy dochodzi do tego wsparcie WOŚPu i szczytnego celu, nie było chwili zastanowienia - powiedział zwycięzca w programie #Obudź się na Jankesa.

Tomasz osobiście przekona się, jak wygląda praca radiowca i czym jest magia radia. Kto wie, być może posmakuje porannej jajecznicy przygotowanej przez JANKESA!

Kolejny rok z rzędu pokazaliście, że pomaganie jest dla was bardzo ważne. W poprzednich latach przekazaliśmy z Waszą pomocą 1601 zł i 2151 zł. W imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - DZIĘKUJEMY!

Najnowsze