Woodstock 2014: poradnik. Praktyczne informacje przed 20. Przystankiem Woodstock [VIDEO]

2014-07-28 17:19

20. przystanek Woodstock rusza już 31 lipca i potrwa do 2 lipca. Tuż przed rozpoczęciem imprezy zorganizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zebraliśmy najważniejsze informacje, które przydadzą się każdemu festiwalowiczowi. Pole namiotowe, parkingi, nakazy i zakazy na Woodstock 2014 znajdziecie na ESKA.pl

Przystanek Woodstock 2014 rusza już w tym tygodni 31 lipca i potrwa do 2 lipca. Będzie to 20. edycja festiwalu organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tych, którzy wciąż zastanawiają się nad ceną biletów na Woodstock, przypominamy, że festiwal jest imprezą DARMOWĄ. Jak zawsze 20 przystanek Woodstock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim ziemskim, na granicy polsko-niemieckiej. Jak przygotować się do festiwalu? Czym dojechać na Woodstock? Gdzie nocować podczas festiwalu? Te i inne informacje znajdziesz w naszym poradniku na Woodstock poniżej. Zanim przeczytasz, zobacz mapę festiwalu:
>>Woodstock 2014: line-up, kto zagra? Wszystko o programie Przystanku Woodstock 2014<<

Poradnik na Woodstock:

- od 30 lipca wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy. Jeżeli pole zapełni się wcześniej, zostanie zamknięte przed tym terminem.

- na terenie festiwalu obowiązuje zakaz używania „otwartego” ognia (ogniska, butle gazowe) oraz zakaz wnoszenia i przechowywania materiałów pirotechnicznych.

- Nie wnosimy na teren imprez żadnych opakowań szklanych oraz przedmiotów mogących być zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego

- Na terenie imprez masowych organizowanych w ramach Festiwalu Przystanek Woodstock obowiązuje zakaz spożywania i podawania alkoholu.

- Sprzedaż i spożywanie piwa odbywa się tylko w miejscach wyznaczonych na terenie Festiwalu znajdującym się poza terenem imprez masowych.

- Na terenie imprez masowych obowiązuje zakaz wchodzenia na scenę oraz na wszelkie zabudowania techniczne.

- Niszczenie mienia znajdującego się na terenie Festiwalu podlega karze na zasadach ogólnych

- Najtaniej na przystanek Woodstock dotrzeć pociągiem. Przewozy Regionalne uruchomią 104 dodatkowe pociągi na festiwal. Pociągi na Przystanek Woodstock 2014 będą kursować pod szyldem musicREGIO. Szczegóły nt. pociągu na Woodstock znajdziesz >>>TUTAJ<<<

- Na Woodstock można dojechać również autobusem. Z dworca autobusowego do miasteczka festiwalowego uczestnicy mają do pokonania 3 km.

- Jeżeli na Woodstock jedziesz autem pamiętaj, że parking na czas festiwalu jest płatny i wynosi 15 zł za dzień.