Wojewódzki na WOŚP przebił wszystkich! Największe gwiazdy doskonale znają ten przedmiot

2022-01-30 12:04
Kuba Wojewódzki
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Finał 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Wiele gwiazd show-biznesu zaangażowało się w pomoc potrzebującym, wystawiając na aukcję przeróżne przedmioty, które już teraz osiągają bardzo wysokie ceny. Kuba Wojewódzki zdecydował się na wystawienie czegoś naprawdę unikatowego. Sofy z jego show mogą być twoje!

30. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę wolontariusze po raz kolejny wyjdą na ulice, by zbierać pieniądze do charakterystycznych puszek. W tym roku zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na pomoc polskiej okulistyce dziecięcej. Puszki nie są jednak jedyną formą zbierania potrzebnych funduszy. Bardzo dużą popularnością w sieci cieszą się aukcje internetowe, w których udział chętnie biorą największe gwiazdy polskiego show-biznesu. W tym roku WOŚP wsparły już między innymi Viki Gabor, która wystawiła na licytację platynowy bilet na jeden ze swoich koncertów, jak również Sara James. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 zaoferowała suknię, w której zaprezentowała się na eurowizyjnej scenie. Na świetny pomysł wpadł też dziennikarz i showman Kuba Wojewódzki. Gwiazdor TV wystawił dwie legendarne sofy, na których siedziały największe gwiazdy polskiej kultury.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

Kuba Wojewódzki na WOŚP 2022

O tym, by usiąść na tej kanapie, marzą chyba wszyscy ludzie rozpoczynający przygodę z show-biznesem. Z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kuba Wojewódzki zdecydował się na oddanie dwóch kultowych sof ze swojego talk-show. Na ten moment ich cena to 91 tysięcy! Jesteśmy przekonani, że to nie koniec. W końcu kto nie chciałby usiąść w tym miejscu, co Doda, Friz, Robert Lewandowski, Marcin Gortat czy sam Mike Tyson?

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze