Wojciech Szczęsny śpiewa świąteczny hit! Ale halo, coś tu nie gra....

2016-12-15 16:14

Wojciech Szczęsny śpiewa świąteczny hit! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden fakt. Jaki? Sprawdzajcie na ESKA.pl. To wideo to hit internetu.

Wojciech Szczęsny i jego żona Marina są już wprawieni w typowo świąteczny klimat. Na oficjalnym instagramowym profilu polskiego piłkarza ukazało się pewne wideo, które od wtorku 13 grudnia podbija sieć. Na udostępnionym wideo ze świątecznych przygotowań sławnej pary Wojciech Szczęsny śpiewa kultowy, świąteczny hit z repertuary Mariah Carey. All I Want For Christmass Is You w wykonaniu Wojciecha Szczęsnego brzmi rewelacyjnie, ale od razu słychać, że coś jest nie tak.

Piosenka zaśpiewana a capella brzmi naprawdę nieźle. W podpisie piłkarz nie omieszkał się nawet pochwalić, że znacznie poprawił swoje wokalne umiejętności, a wszystko dlatego, że piosenka została zaśpiewana głosem... Mariny Łuczenko-Szczęsnej! ;)

Really improved my singing! 🎤 Oh and @marina_official is not bad either 😂 Film zamieszczony przez użytkownika Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze