Łozo

i

Autor: AKPA

Wojciech "Łozo" Łozowski - najważniejsze informacje o byłym wokaliście Afromental w jednym miejscu

2023-08-21 12:28

Wojciech Łozowski przez wiele lat związany był z zespołem Afromental, z którym podbijał stacje radiowe. Jednak Łozo sprawdził się także w roli jurora, prowadzącego, ale także aktora. Muzyk nie ukrywa, że po burzliwym okresie w jego życia przyszedł moment, w którym zależy mu na solowym rozwoju kariery muzycznej.

Łozo - wiek, wzrost, żona, Marina, Afromental, czyli wszystkie najważniejsze informacje o muzyku. Wojciech Łozowski, bo tak naprawdę nazywa się artysta, jest również autorem tekstów, członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV i aktorem. Wystąpił w takich produkcjach jak 39 i pół, Planeta Singli. W 2005 roku sprawdzał się w roli prezentera muzycznego w MTV. Młodzi muzycy i zespoły, którzy zdecydowali się na udział w Must be the music. Tylko muzyka mogli liczyć na jego konstruktywną opinię dotyczącą ich umiejętności scenicznych, ale również pomoc w odnalezieniu drogi muzycznej. Wojciech Łozowski zasiadał w jury siedmiu edycji programu. Łozo jest synem Andrzeja i Elżbiety Łozowskich. Jego ojciec był dwukrotnym mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Łozo - wiek

Łozo urodził się 5 lipca 1984 roku. Obecnie ma 39 lat.

Łozo - wzrost

Wojciech Łozowski jest naprawdę wysokim mężczyzną! Muzyk ma aż 190 cm.

Łozo - żona

Wiele osób zastanawia się także, czy Wojciech Łozowski ma żonę. Muzyk, choć jest bardzo aktywny w social mediach i chętnie wrzuca relacje dotyczące tego, w jaki sposób spędza dzień, nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. W sieci nie ma żadnych informacji dotyczących tego, czy Łozo ma partnerkę.

Łozo - Marina

Łozo i Marina byli parą od 2008 roku. Zakochani chętnie pozowali do wspólnych zdjęć i pokazywali, że uczucie, które ich połączyło jest szczere. Jednak liczne kryzysy w związku doprowadziły do rozstania muzyków.

Łozo - Afromental

Łozo dołączył do Afromental w 2004 roku i był związany z zespołem do 2017 roku. Wspólnie z kolegami wydał cztery albumy. Ich najpopularniejsze utwory to Rock’&Rollin’ Love, Pray 4 Love, Rollin’ with U. Zespół odnosił ogromne, muzyczne sukcesy. Superjedynki, Eska Music Awards, czy MTV EMA, to tylko nieliczne statuetki, którymi mogą pochwalić się muzycy.

Sonda
Afromental - który utwór jest Twoim ulubionym?

Łozo - utwory

Najpopularniejsze piosenki śpiewane przez Wojciecha Łozowskiego to:

  • Pray 4 Love
  • Radio Song
  • It’s My Life
  • Rock&Rollin’ Love

Łozo - filmy

Wojciech wystąpił też w dwóch filmach: Planeta singli i Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Grał także w serialu 39 i pół.

Łozo - Instagram

Łozo prowadzi na Instagramie profil o nazwie @mightywozz. Śledzi go ponad 45 tysięcy osób.