Wizy do Rosji przed MŚ 2018 PORADNIK

2017-10-11 14:51

Wizy do Rosji to temat numer jeden po awansie Polaków na MŚ 2018. Sprawdź, co zrobić, by wyjechać na mundial do Rosji i oglądać mecze naszej reprezentacji na żywo.

MŚ 2018 Rosja odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku. Po raz pierwszy w historii piłkarskie mistrzostwa zostaną zorganizowane w Rosji. Mecze turnieju rozegrane zostaną na stadionach w Moskwie, Kaliningradzie, Petersburgu, Wołgogradzie, Kazaniu, Niżnym Nowgorodzie, Samarze, Sarańsku, Rostowie nad Donem, Soczi i Jekaterynburgu. Po pięknym awansie Polaków na MŚ 2018 fani zaczęli zastanawiać się, jak rozwiązać problem wiz do Rosji, które są niezbędne, by wjechać na terytorium tego państwa.

MŚ 2018 - wizy do Rosji

Wszystkich zainteresowanych pragniemy szybko uspokoić. Sprawa ta została rozwiązana na korzyść piłkarskich kibiców. Dzięki ustawie, którą podpisał Władimir Putin wizy do Rosji na czas mundialu zostaną zniesione, a na teren kraju będą mogły wjechać osoby posiadające paszport kibica. Ustawa zacznie obowiązywać na 10 dni przed datą pierwszego meczu Mistrzostw Świata i skończy po 10 dniach od zakończenia mistrzostw. Aby nie mieć problemów i móc wjechać do Rosji bez wizy należy mieć przy sobie:

  • fan-ID (paszport kibica);
  • ważny dokument tożsamości uznawany w Federacji Rosyjskiej (paszport);
  • bilet wstępu na mecz lub inny dokument dający prawo wejścia na stadion.

To nie koniec ułatwień dla fanów piłki nożnej jadących na MŚ 2018. Kibice będą mogli za okazaniem biletu wstępu na mecz poruszać się komunikacją miejską na stadion zupełnie bezpłatnie.

MŚ 2018 Rosja - BILETY na mundial. CENY i jak kupić?

Autor: brak danych

  MŚ 2018 Rosja - BILETY na mundial to upragniony towar wszystkich kibiców! Z pewnością ci najwierniejsi fani zakupią wejściówkę bez względu na cenę. Ile kosztują bilety na MŚ 2018? Zasady sprzedaży nie dla wszystkich są jasne, więc wyjaśniamy je w jedny

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze