Wirginia Szmyt czyli DJ Wika - 75-letnia DJka. Każdy chciałby mieć taką babcię! [VIDEO]

2014-06-30 18:11

Wirginia Szmyt czyli DJ Wika - 75-letnia DJka. Każdy chciałby mieć taką babcię! Najstarsza DJka w Polsce łączy pokolenia dzięki tanecznym imprezom, które od kilku lat sama prowadzi. Zobacz, jak wygląda za konsoletą i dowiedz się więcej o najbardziej przebojowej emerytce!

Wirginia Szmyt czyli DJ Wika - 75-letnia DJka już od kilku lat łączy pokolenia dzięki tanecznym imprezom, które sama prowadzi. Na tak zwanych dancingach międzypokoleniowych odbywających się w rozmaitych klubach w całej Polsce pojawiają się i młodzi - w wieku trójki wnuków DJ Wiki - i seniorzy - równolatkowie przebojowej emerytki.

>>> Kim jest DJ Wika, najstarsza DJ-ka w Polsce?

Na imprezach, na których gra DJ Wika można usłyszeć nie tylko klasyki rock'n' rolla, rocka czy twista. Pojawiają się także całkiem współczesne przeboje, bo Wika ma słabość zwłaszcza do kobiecego popu w wykonaniu Lady Gagi, Madonny czy Katy Perry. DJ-ka łatwo łapie kontakt z młodzieżą dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy pedagoga. Muzyka, pasja i uczenie się nowych rzeczy, między innymi takich, jak obsługa profesjonalnej konsolety - to dla niej sposób na zachowanie energii życiowej, optymizmu i młodości ducha. Kto nie chciałby mieć takiej babci? Posłuchaj jak zagrała w programie DD TVN - na ESKA.pl!

Najnowsze