Zima

i

Autor: Stanislaw Bielski/REPORTER

Wiosny nie będzie! Polska w czołówce mroźnych krajów. Pogoda oszalała

2023-03-26 19:31

Najnowsze prognozy pogody nie napawają optymizmem. Jak podają synoptycy, temperatury w tym miesiącu mają odbiegać od normy wieloletniej. Marzec ma być chłodniejszy niż zwykle, a Polska będzie jednym z mroźniejszych krajów w całej w Europie. Kiedy i czy w ogóle w marcu przyjdzie wiosna?

Prognozy pogody na marzec 2023 załamują. Wszyscy ci, którzy po krótkotrwałym ociepleniu w lutym spodziewali się nadejścia wiosny, będą niepocieszeni. Najnowsze raporty synoptyków jasno mówią o utrzymującym się w Polsce w tym miesiącu chłodzie. Jak wynika ze szczegółowych ekspertyz, w najbliższych dniach Polska będzie jednym z najchłodniejszych miejsc w całej Europie. Prognozy na najbliższe dwa tygodnie pokrywają się z tymi, jakie w ubiegłym miesiącu opublikowali specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Z raportów długoterminowych mogliśmy dowiedzieć się, że marzec 2023 będzie chłodniejszy w porównaniu do temperatur z normy wieloletniej 1991-2020. Za odczuwalne zimo w najbliższych dniach odpowiadać będzie arktyczne powietrze z północy.

Kiedy będzie ciepło 2023? TAKA prognoza napawa optymizmem!

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Wiosny nie będzie - pogoda

Liczyliście na to, że wraz z nadejściem marca w Polsce zapanuje wiosenna aura? Nic bardziej mylnego. Przed nami okres chłodu. Jak podają synoptycy, w najbliższych dniach będzie zimno. Zimą należy spodziewać się mrozów. Pogoda zacznie poprawiać się dopiero w okolicach 20 marca. Wówczas na termometrach odnotujemy nawet 14 stopni na plusie.

Sonda
Czy czekasz na ciepłą wiosnę 2023?