Wiosny nie będzie! Polska w czołówce mroźnych krajów. Pogoda oszalała

2023-03-11 7:50
Zima
Autor: Stanislaw Bielski/REPORTER

Najnowsze prognozy pogody nie napawają optymizmem. Jak podają synoptycy, temperatury w tym miesiącu mają odbiegać od normy wieloletniej. Marzec ma być chłodniejszy niż zwykle, a Polska będzie jednym z mroźniejszych krajów w całej w Europie. Kiedy i czy w ogóle w marcu przyjdzie wiosna?

Prognozy pogody na marzec 2023 załamują. Wszyscy ci, którzy po krótkotrwałym ociepleniu w lutym spodziewali się nadejścia wiosny, będą niepocieszeni. Najnowsze raporty synoptyków jasno mówią o utrzymującym się w Polsce w tym miesiącu chłodzie. Jak wynika ze szczegółowych ekspertyz, w najbliższych dniach Polska będzie jednym z najchłodniejszych miejsc w całej Europie. Prognozy na najbliższe dwa tygodnie pokrywają się z tymi, jakie w ubiegłym miesiącu opublikowali specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Z raportów długoterminowych mogliśmy dowiedzieć się, że marzec 2023 będzie chłodniejszy w porównaniu do temperatur z normy wieloletniej 1991-2020. Za odczuwalne zimo w najbliższych dniach odpowiadać będzie arktyczne powietrze z północy.

Kiedy będzie ciepło 2023? TAKA prognoza napawa optymizmem!

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Wiosny nie będzie - pogoda

Liczyliście na to, że wraz z nadejściem marca w Polsce zapanuje wiosenna aura? Nic bardziej mylnego. Przed nami okres chłodu. Jak podają synoptycy, w najbliższych dniach będzie zimno. Zimą należy spodziewać się mrozów. Pogoda zacznie poprawiać się dopiero w okolicach 20 marca. Wówczas na termometrach odnotujemy nawet 14 stopni na plusie.

Sonda
Czy czekasz na ciepłą wiosnę 2023?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze