Wild - Jessie J. Posłuchaj pierwszego fragmentu nowej piosenki Jessie! Będzie hit? [VIDEO]

2013-05-17 17:25

Jessie J pochwaliła się swoim fanom tytułem i pierwszym fragmentem nowego singla zatytułowanego Wild. Piosenka będzie promowała drugą solową płytę gwiazdy, której premiera zgodnie z zapowiedziami jeszcze w 2013 roku. Zobacz, jak Jessie pracowała nad Wild i posłuchaj zapowiedzi kawałka już teraz na Eska.pl!

Jessie J w 2013 roku powraca z nową piosenką Wild, która jest pierwszym singlem wokalistki z jej drugiej solowej płyty. Piosenkarka specjalnie dla swoich fanów udostępniła na YouTube pierwszą zapowiedź nagrania, w której to możemy zobaczyć, jak pracowała nad kawałkiem. W czarno-białym filmiku widzimy Jessie nagrywającą numer. Na stronie gwiazdy ruszył także specjalny zegar odliczający czas do premiery Wild.

Na czym polega zabawa? Jessie J wyjaśnia nam tam, co oznacza każda litera z tytułu jej nowego singla. W połowie maja 2013 roku wiemy już, że W odnosi się do wishes, czyli naszych życzeń, marzeń. Wszystko zaczyna się od życzenia, pamiętajmy, że wszystko może być prawdziwe - możemy przeczytać na jessiejofficial.com.

Całą piosenkę usłyszymy zatem, gdy na stronie pojawi się informacja o literze D. Jak myślicie, co będą symbolizowały poszczególne z nich. Eska.pl jeśli chodzi o D stawia na dreams. A Wy? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dzielenia się pomysłami!


Zobacz Wild - Jessie J na żywo w studiu nagraniowym!JB

Najnowsze