Wiktoria Gąsiewska: Instagram zdradza, jak wyglądała na studniówce

2018-02-12 11:59
Wiktoria Gąsiewska: Instagram zdradza, jak wyglądała na studniówce
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska: Instagram pozwolił nam dowiedzieć się, jak młoda aktorka wyglądała na swojej studniówce. Zobaczcie zdjęcia! Wiktoria i Adam Zdrójkowski tworzą ładną parę?

Wiktoria Gąsiewska: Instagram zdradził, jak gwiazda prezentowała się na swojej studniówce. Wiktorii towarzyszył oczywiście jej chłopak, Adam Zdrójkowski. Ładnie razem wyglądają? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie studniówkową kreację młodej aktorki. Wiktoria wielokrotnie pokazywała już, że na wielkich wyjściach zawsze wygląda perfekcyjnie. Czy tak było i tym razem?

Wiktoria Gąsiewska: Instagram zdradza, jak wyglądała na studniówce!

Na Instagramie Wiktorii wielokrotnie mieliśmy okazję podziwiać ją w wieczorowych kreacjach i nienagannym makijażu. Tym razem aktorka Rodzinki.pl zaprezentowała się w swojej studniówkowej kreacji. Bal maturalny to jedna z pierwszych poważniejszych imprez, dlatego i tym razem Wiktoria wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Aktorka zdecydowała się na długą, jasną kreację, wyprostowała swoje lekko kręcone włosy, postawiła też na wyrazisty makijaż oczu.

Polonez za nami, można się bawić 🕺🏼💃🏻❤️ #prom #100 Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wiktorii w tym ważnym dniu towarzyszył oczywiście jej chłopak, Adam Zdrójkowski. Para spotyka się od paru miesięcy i, jak można wywnioskować z Instagrama, są chyba bardzo szczęśliwi. Ładnie razem wyglądają?

Jeremi Sikorski - studniówka 2018 to większy stres niż matura!

Autor: brak danych

  Jeremi Sikorski - studniówka 2018 była dla wokalisty bardzo stresująca. Autor singla pt. Analogia, zdradził nam, co sprawiało mu największą trudność i powodowało, że trzęsły mu się nogi. Sam jest przekonany, że matura jest dużo łatwiejsza niż studniówka, 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze