Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Instagram ujawnił ich tajemnicę

2017-10-22 15:20

Instagram ujawnił tajemnicę Wiktorii Gąsiewskiej i Adam Zdrójkowskiego! Na ESKA.pl zobaczycie jakie zdjęcie młodzi aktorzy wrzucili do sieci!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski stanowili przez długi czas serialową parę w Rodzince.pl. Okazuje się, że młodzi aktorzy nie zrezygnowali ze znajomości poza planem, a o ich wspólnych relacjach mówiono w mediach już od dawna. Wątpliwości dotyczące tego na jakim stopniu jest ich związek ostatecznie zostały rozwiane dopiero niedawno. Ich tajemnicę ujawnił Instagram gdzie oboje wrzucili bardzo wymowne zdjęcie.

Maciej Musiał - wzrost, wiek, dziewczyna, ciekawostki. O co pytacie Google? >>

To zdjęcie mówi o nich wszystko

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy zdobywali serca widzów w serialu Rodzinka.pl teraz podbijają też Instagram dzięki zdjęciu wspólnego pocałunku. Bardzo odważna fotka ujawnia tajemnicę na temat tego jak bardzo zaangażowany jest ich związek. Teraz fani aktorów będą zapewne jeszcze uważniej śledzić profile Adama i Wiktorii w mediach społecznościowych i niemal na żywo oglądać jak rozwija się ich miłość.

Rodzinka.pl - urodziny Tomka: Bolo dostaje w twarz. Pokręcona scena!

💕🐥 #kurczaczek Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski 🤙🏻 (@adam_zdrojkowski)

 

Pola Lis: Instagram, wiek, studia, wzrost, chłopak

Autor: brak danych

Pola Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zdobywa coraz większą popularność w sieci. Sprawdzamy, o co najczęściej pytacie Google szukając informacji o Poli.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze