Wiktor Waligóra porywa do tańca swoim Zagrajmy

i

Autor: Sony Music Poland / noemi_markwas Wiktor Waligóra porywa do tańca swoim Zagrajmy

NOWOŚCI MUZYCZNE

Wiktor Waligóra porywa do tańca swoim Zagrajmy. Polski hit wiosny 2024?

2024-02-21 12:19

O młodym artyście pisaliśmy w ubiegłym roku. Już wtedy robił na nas wrażenie. Czym zaskoczył tym razem? Ponownie pozytywnie nas zaskoczył, ale mamy również nadzieję, że piosenka "Zagrajmy" wpadnie do waszej głowy i zostanie w niej na długo.

Nowości Muzyczne 2024: Wiktor Waligóra pozostaje na językach wszystkich miłośników muzyki już od ubiegłego roku, kiedy okrzyknięto go odkryciem Męskiego Grania. Wystąpił również na Great September, gdzie zachwycił publiczność swoim solowym materiałem. Media pisały o jego koncercie:

Jeśli miałbym założyć się o duże pieniądze, który z uczestników tegorocznego Great September narobi za chwilę zamieszania, postawiłbym na tego młodzieńca z Krakowa. Co za głos! Po wejściu do klubu, w którym trwał już koncert Wiktora, szczęka opadła mi na kilka ładnych minut.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Wiktor Waligóra - piosenka Zagrajmy

Waligóra nie zwalnia jednak tempa i teraz sięga jeszcze wyżej. W najnowszym „Zagrajmy” zaprasza słuchaczy do tańca, porywając z siedzenia pełną energii melodią i niezwykle mocnym wokalem. Hitowy numer jeszcze przed premierą został dostrzeżony przez TVN, który zdecydował się wykorzystać go w autopromosie filmowym TVN7. Tym samym młody debiutant ma za sobą przetarcie w niemalże wszystkich największych polskich mediach, a to dopiero początek jego muzycznej drogi.

Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku? Przekonamy się już wkrótce!