Wiktor Dyduła powraca z nowym singlem!

i

Autor: materiał prasowy, fot. Dagmara Szewczuk

Wiktor Dyduła wraca z nową piosenką! Koło Fortuny przedpremierowo TYLKO U NAS

2022-04-06 14:12

Widzowie poznali go jako charyzmatycznego uczestnika The Voice of Poland. Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa i po doskonale przyjętym kawałku Dobrze wiesz, że tęsknię zapowiada Koło fortuny. Fragment pierwszego teledysku w karierze wokalisty zobaczycie przedpremierowo tylko na ESKA.pl. Gotowi? Ten numer porwie was do tańca!

Wiktor Dyduła nie przestaje zaskakiwać swoich słuchaczy. Finalista 12. edycji The Voice of Poland udowadnia, że nie trzeba wygrać programu, by odnieść wielki sukces. To właśnie jego singiel Dobrze wiesz, że tęsknię ma najwięcej wyświetleń spośród wszystkich, jakie zostały zaprezentowane przez uczestników muzycznego show. Za pośrednictwem mediów społecznościowych charyzmatyczny artysta, którego okrzyknięto mianem The Wąs of Poland, zapowiedział nowy, porywający do tańca numer. Zatytułowany Koło fortuny kawałek będzie miał swoją premierę już w najbliższy czwartek, 7 kwietnia. Jeśli jednak nie możecie się doczekać, to mamy dla was coś specjalnego. Tylko u nas możecie posłuchać fragmentu nowego utworu Wiktora Dyduły oraz zobaczyć zajawkę zrealizowanego do niego klipu, który jest pierwszym, jaki wokalista nakręcił w całej swojej karierze.

Sonda
Czekasz na nowe utwory Wiktora Dyduły?

Wiktor Dyduła - nowa piosenka

Po wielkim sukcesie Dobrze wiesz, że tęsknię czas na Koło fortuny. Tym razem Wiktor Dyduła pozwala nam się poznać nie tylko jako świetny wokalista, ale również tancerz i komediant. Sprawdźcie, co tym razem wykombinował! Murowany HIT?

Wiktor Dyduła z nowym HITEM. Fragment klipu TYLKO NA ESKA.PL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE