Wiktor Dyduła odpadł z The Voice of Poland! Widzowie nie mogą w to uwierzyć

2021-12-04 21:37
Wiktor Dyduła z Tomsonem i Baronem
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu! Za nami pierwsza część programu. Ku zaskoczeniu wszystkich z dalszej gry odpadł Wiktor Dyduła, podopieczny Tomsona i Barona. Widzowie nie mogą w to uwierzyć. Wystarczy tylko spojrzeć na te komentarze!

Wiktor Dyduła odpadł z The Voice of Poland! Tego nie spodziewał się nikt. Jak widać, w finale najpopularniejszego programu muzycznego w Polsce wszystko się może zdarzyć. Od chwili przesłuchań w ciemno Wiktor Dyduła typowany był na zwycięzcę. Jego interpretacja hitu Falling Harry'ego Stylesa przekonała aż trzech trenerów. Ostatecznie uczestnik zdecydował, że chce szkolić swój wokal pod skrzydłami Tomsona i Barona. Szybko okazało się, że była to dobra decyzja. Dzięki chłopakom, którzy nieustannie wierzyli w jego potencjał, Wiktor Dyduła dotarł do samego finału. Fani programu byli przekonani, że to właśnie między nim a Martą Burdynowicz dojdzie do ostatecznego starcia. Ku zaskoczeniu wszystkich artysta odpadł jako pierwszy z finalistów. Widzowie nie mogą w to uwierzyć!

Sonda
Czy Wiktor był twoim faworytem?

Wiktor Dyduła odpadł z The Voice of Poland!

Tego nikt się nie spodziewał! Faworyt internautów odpadł jako pierwszy. Jak można zauważyć w komentarzach pod postem informującym o tym fakcie na profilu The Voice of Poland, widzowie są w totalnym szoku.

Jak to odpadł 😭 byłam pewna że wygra ❤ jedyny taki nieprzeciętny z facetów w finale 🥺

Chyba ŻART!? On powinien wygrać!!!!

Nie wierzę, że odpadł. Myślę że nie głosowali co niektórzy,bo wzięli jego wygrana za pewnik. Kurde, ale szkoda!!! - piszą internauci.

Jesteśmy przekonani, że i bez wygranej w The Voice of Poland Wiktor Dyduła zrobi wielką karierę. 

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze