Wielkie hity Viki Gabor, Shawna Mendesa i innych od tyłu. Rozpoznasz je wszystkie?

2020-03-26 13:34 MK
Ava Max, Shawn Mendes, Viki Gabor
Autor: JOHANNES EISELE/AFP/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER, Mateusz Jagielski/East News

Doskonale znany użytkownikom YouTube'a Mateusz Ciawłowski powraca z nowym wyzwaniem. Tym razem, młody twórca postanowił sprawdzić siebie, a zarazem swoich widzów, ze znajomości królujących na listach przebojów hitów. Aby utrudnić to zadanie, piosenki zostały puszczone od tyłu. Sprawdźcie, czy zdobędziecie komplet punktów!

Jak brzmią hity Viki Gabor, Sanah lub Avy Max puszczone od tyłu? Tego dowiecie się z najnowszego filmiku, który pojawił się na kanale Mateusza Ciawłowskiego. Młoda wokalista, który z powodzeniem prowadzi swój profil na YouTubie, regularnie zaskakuje widzów muzycznymi projektami. Użytkownicy platformy mogli usłyszeć już covery najpopularniejszych utworów w jego wykonaniu czy też piosenkę stworzoną z komentarzy pozostawionych pod jego filmikami. Twórca internetowy zaskakuje również wszelkiego rodzaju challenge'ami muzycznymi. Tym razem, youtuber zdecydował się na konkurs à la Jaka to Melodia? Aby podnieść jednak poziom trudności, kawałki zostały puszczone od tyłu.

Challenge polegający na odgadywaniu piosenek puszczonych od tyłu od lat cieszy się popularnością w sieci. Głównie ze względu na fakt, że kawałki zaprezentowane w takiej formie nierzadko kompletnie nie przypominają oryginalnych wersji! Przygotowując najnowsze wideo, Mateusz Ciawłowski posłużył się numerami, które w większości doskonale znacie z anteny Radia ESKA.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hity od tyłu - rozpoznasz je wszystkie?

Najnowszy filmik dostępny na kanale youtubera to nie tylko sprawdzian dla niego samego, ale i dla was. To przy okazji świetna zabawa, w której wzięcie udziału z pewnością umili wam czas kwarantanny! Sprawdźcie już teraz, jak dobrze radzicie sobie z rozpoznaniem poszczególnych hitów. Niektóre z nich to prawdziwe zaskoczenie!

W quizie zamieszczonym pod wideo, możecie również sprawdzić, jak dobrze znacie teksty polskich piosenek.

Najnowsze