Dawid Podsiadło - Lata Dwudzieste

i

Autor: Daniel Jaroszek

Wielki sukces Dawida Podsiadły. Jego płyta wśród największych hitów na świecie!

2022-10-26 15:29

Dawid Podsiadło ma powody do radości. Liczby, jakie wygenerowała jego najnowsza płyta zatytułowana Lata Dwudzieste, pozwoliły mu na uplasowanie się w światowej czołówce. Polak pokonał międzynarodowych artystów, ustępując jedynie takim ikonom jak Taylor Swift i Arctic Monkeys.

Ostatnie tygodnie należą do Dawida Podsiadły! Najpopularniejszy polski artysta powrócił z albumem Lata Dwudzieste, który z miejsca wywindował go na sam szczyt. Płyta została doskonale przyjęta zarówno przez krytyków muzycznych, ale i przez fanów, na których opinii artyście zależy najbardziej. Krążek artysty ukazał się 21 października, czyli w tym samym dniu, co najnowsze longplaye Dody, Taylor Swift, Arctic Monkeys, Carly Rae Jepsen czy Meghan Trainor. Zainteresowanie nim było tak wielkie, że umożliwiło Dawidowi uplasowanie się wśród największych światowych sław. Za sprawą liczb, jakie wygenerował album Lata Dwudzieste, wydawnictwo Dawida Podsiadły znalazło się na podium GLOBALNEGO rankingu Spotify. 

Dawid Podsiadło zarobił 10 MILIONÓW złotych w KILKA MINUT! Za co ma TAKĄ kasę?

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Podsiadło z globalnym sukcesem

Dawid Podsiadło naprawdę to zrobił! Wokalista znalazł się wśród największych gwiazd muzyki za sprawą swojego najnowszego krążka Lata Dwudzieste. Płyta uplasowała się na 4. miejscu najchętniej streamowanych albumów przez weekend 21-23 października. Artysta zamknął natomiast podium, jeśli chodzi o wykonawców. Pierwsze i drugie miejsce zajęła Taylor Swift z dwiema wersjami albumu Midnights, tuż za nią uplasowali się Arctic Monkeys z The Car, a zaraz za nimi nasz Dawid. To dopiero osiągnięcie!

Sonda
Co myślisz o nowej płycie Dawida Podsiadło "Lata Dwudzieste"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE