Dawid Podsiadło zarobił 10 MILIONÓW złotych w KILKA MINUT! Za co zarobił TAKĄ kasę?

i

Autor: WBF Dawid Podsiadło zarobił 10 MILIONÓW złotych w KILKA MINUT! Za co zarobił TAKĄ kasę?

Dawid Podsiadło zarobił 10 MILIONÓW złotych w KILKA MINUT! Za co ma TAKĄ kasę?

2022-10-26 10:15

Dawid Podsiadło jest lepszy niż Ed Sheeran! Przynajmniej jeśli chodzi o szybkość w wyprzedawaniu PGE Stadionu Narodowego. Artysta zaplanował muzyczną wizytę na największym obiekcie w Polsce po to, by zagrać koncert życia. Właśnie za jego sprawą zarobił prawdziwą fortunę, o której więcej dowiecie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Dawid Podsiadło - 10 milionów w kilka minut
  2. Dawid Podsiadło - koncert na Narodowym

Gdy 10 lat temu zwyciężył w muzycznym talent-show, to nawet nie wyobrażał sobie tego, że zajdzie tak daleko. Dawid Podsiadło nie ma sobie równych i co jakiś czas bije kolejne rekordy w historii polskiej muzyki. Wiele osób miało wątpliwości, czy nowa płyta Lata Dwudzieste będzie równie hitowa, co podwójnie diamentowy krążek Małomiasteczkowy. Tymczasem jego nowy album znalazł się wśród najpopularniejszych tytułów na świecie! Artysta, niedługo po premierze pełnowymiarowego materiału, wyruszy w trasę obejmującą osiem wyprzedanych już koncertów. Dodatkową niespodzianką było ogłoszenie dużego koncertu na Stadionie Narodowym. Odbędzie się on w sierpniu 2023 i już wiadomo, że show zobaczy komplet publiczności. Bilety na koncert Podsiadło w Warszawie wyprzedały się w kilka minut, co jest absolutnie rekordowym wynikiem!

Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Dawid Podsiadło - 10 milionów w kilka minut

Bilety na Dawida Podsiadło wyprzedały się w błyskawicznym czasie. Nic dziwnego, bo ceny były naprawdę atrakcyjne biorąc pod uwagę skalę popularności artysty. Najtańsze wejściówki kosztowały 99 złotych, a później cena wzrosła do 119 złotych. Droższe wejściówki, ale z lepszym widokiem kosztowały od 140 do 270 złotych. Dostępne były też miejsca w loży VIP. Ich cena w zaokrągleniu wynosiła 600 złotych.

Co to oznacza? Artysta, biorąc pod uwagę dwudniową sprzedaż, w kilka minut zarobił minimum 10 milionów złotych. Oczywiście nie jest to zarobek "na czysto". Trzeba doliczyć koszty wynajęcia PGE Stadionu Narodowego, koszt obsługi, budowę sceny, czy zapewnienie bezpieczeństwa publiczności. Artysta ostatecznie może zarobić kilka milionów złotych.

Dawid Podsiadło - koncert na Narodowym

Dawid Podsiadło ostatni raz wyprzedał PGE Narodowy w Warszawie, gdy występował w duecie z Taco Hemingway'em. Wówczas w puli było 60 tysięcy wejściówek. Teraz organizatorzy zdecydowali, że na środku płyty postawią scenę, bo dzięki takiemu ruchowi obiekt pomieści 80 tysięcy osób. Taka właśnie publiczność obejrzy jego koncert 26 sierpnia 2023. Rzecznik PGE Stadionu Narodowego w rozmowie z Super Expressem, nie kryła zachwytu: Jest to jedno z najszybciej sprzedanych wydarzeń organizowanych na PGE Narodowym. Ogromną dumą napawa nas fakt, iż zaplanowane na przyszły rok wydarzenie ma być największym koncertem w historii zarówno Dawida Podsiadło, jak i PGE Narodowego. Specjalnie przygotowana, okrągła scena umiejscowiona na środku płyty, pozwoli na uczestnictwo w wydarzeniu rekordowej liczbie 80 tys. osób, takiej frekwencji na PGE Narodowym nie miał nawet Ed Sheeran - czytamy na stronie serwisu.

Podsiadło zazdrości jednego Sanah. Gdyby mógł cofnąć czas, zrobiłby to samo!

Sonda
Dawid Podsiadło - czy wybierzesz się na koncert Post Produkcja Tour?