Wielki sukces BTS w Polsce! Polscy fani dokonali tego jako pierwsi w Europie!

2019-08-08 12:32 MK
BTS
Autor: materiał prasowy: Universal Music Polska

Polscy fani BTS mogą być z siebie dumni! O tym, że są jednym z najlepszych fandomów na całym świecie, mogliśmy się przekonać wielokrotnie. Wystarczy chociażby spojrzeć na ich aktywność na Twitterze, bądź wyniki sprzedaży biletów na film BTS: Bring The Soul w Polsce. Tym razem, polscy ARMY osiągnęli jednak coś więcej! Dzięki temu, bardzo możliwe, że planując kolejną trasę koncertową, BTS wezmą pod uwagę również Polskę! Czego takiego dokonali polscy wielbiciele grupy? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

BTS - fani zespołu są w stanie zrobić wiele dla swoich idoli. Od chwili debiutu w 2013 roku, BTS odnoszą coraz większe sukcesy. Każdy kolejny ich projekt sprawia, że liczba wielbicieli na całym świecie wciąż się powiększa. Teledyski grupy osiągają setki milionów odsłon, ich posty na Instagramie miliony reakcji, a bilety na koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. To wszystko przyczyniło się do pozycji, jaką BTS zajęli w rankingu najbogatszych gwiazd magazynu Forbes. Trzeba przyznać, że polscy ARMY są jednak z zespołem od początku, zanim jeszcze podbijał amerykański rynek muzyczny. Mało kto może pochwalić się tak oddaną i wierną grupą fanów. Teraz, mają oni prawdziwy powód do dumy! O co chodzi w akcji #ZłotaPERSONA?

BTS - złota PERSONA

W kwietniu 2019 roku, na rynku ukazał się szósty minialbum BTS zatytułowany Map of the Soul: PERSONA, który poprzedzał światową trasę koncertową Love Yourself: Speak Yourself Tour. EP-kę promował doskonale znany wszystkim fanom zespołu singiel Boy With Luv, w którym gościnnie pojawiła się popularna amerykańska wokalistka o pseudonimie Halsey. Płyta PERSONA ukazała się również w Polsce, choć jej cena nie jest najniższa. Nie przeszkodziło to jednak polskim ARMY, którzy zdecydowali się wesprzeć swoich idoli i kupili oryginalną CD.

W dniu premiery filmu BTS: Bring The Soul, oficjalnie ogłoszono, że album PERSONA pokrył się w Polsce złotem. Oznacza to, że krążek legalnie kupiło ponad 10 tysięcy osób! Co więcej, Polska jest pierwszym europejskim krajem, a drugim na świecie, w którym BTS osiągnęli takie wyróżnienie! Polscy fani rozpoczęli akcję na Twitterze #złotaPERSONA, która ma zwrócić uwagę wytwórni chłopców, czyli Big Hit Entertainment.

Najnowsze