Lady Gaga - Judas

i

Autor: Youtube.com/Lady Gaga; screen z filmu "Lady Gaga - Judas (Official Music Video)"

Wielkanoc - piosenki, które wyszły w Wielki Tydzień i oburzyły świat. Ci artyści lubili szokować katolików

2022-04-11 17:16

Wielkanoc to niezwykle ważny dzień dla katolików. Co roku na wiosnę obchodzą oni wyjątkowy dzień, kiedy idą na mszę świętą i spotykają się z rodzinami. W świecie muzyki pop nie zabrakło jednak kontrowersji w związku z tym świętem. Niektórzy artyści przekroczyli granice? Oto najbardziej kontrowersyjne premiery w Wielki Tydzień.

Wielkanoc to najważniejsze święto dla wszystkich chrześcijan. Podobnie jak w przypadku Bożego Narodzenie spotykają się ze swoimi rodzinami przy jednym stole, aby wspólnie obchodzić ten wyjątkowy dzień. To dzień, który świętuje się na część zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, który zmarł na krzyżu, aby zbawić ludzkość. Dla wielu osób jakiekolwiek naruszenie tego święta jest niedopuszczalne. W świecie muzyki pop granic jednak nie ma i czasem artyści publikowali kontrowersyjne piosenki w okresie wielkanocnym. Oto najbardziej krytykowane premiery muzyczne, które wychodziły w Wielki Tydzień. Czy przesadzili?

Wielkanoc 2022 - co to za święto? Historia najważniejszego święta chrześcijańskiego

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy

Wielkanoc - kontrowersyjne premiery muzyczne

Kilka razy zagraniczni artyści wykorzystali Wielki Tydzień jako idealny moment do promocji nowej muzyki. Postanowili zrobić to wzbudzając kontrowersje. Najbardziej pamiętane przypadki to premiery piosenek Madonny, Lady Gagi i Lil Nasa X. O jakie piosenki chodzi?