Wielka Parada w Parku Rozrywki Julinek. Cyrkowe show już 6 i 7 czerwca

2020-06-02 10:30 JJ
Wielka Parada w Parku Rozrywki Julinek. Cyrkowe show już 6 i 7 czerwca
Autor: materiały prasowe ZPR Wielka Parada w Parku Rozrywki Julinek. Cyrkowe show już 6 i 7 czerwca

Wielka Parada czeka na wszystkich fanów pokazów akrobatycznych w Parku Rozrywki Julinek. Oprócz tego zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dorosłych i najmniejszych gości. Jak wygląda program wielkiego otwarcia Parku w Julinku? Wszystkie szczegóły przedstawiamy Wam już teraz na ESKA.pl.

Park Rozrywki Julinek to miejsce rozrywki dla każdego na terenie dawnej Bazy Cyrkowej, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyśmienite tereny rekreacyjne, ścianki wspinaczkowe, park linowy, strefa gastronomiczna, oraz stanowisko grillowe do samodzielnego grillowania. 6 i 7 czerwca 2020 roku odbędzie się wielkie otwarcie sezonu w Parku Rozrywki Julinek. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Co pojawi się programie?

Mezo | Kajda na Bulwarach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Otwarcie Parku Rozrywki Julinek - program wydarzenia

Główną atrakcją otwarcia sezonu będzie Wielka Parada zakończona pokazem akrobatycznym zwycięzców programu „Mam Talent!” - Marysi i Juliana. Fani cyrkowych emocji zobaczą także pokazy Rympau Kru i Magdaleny Sztencel oraz - obowiązkowe - występy klownów. Na miejscu będzie też można nauczyć się żonglerki i kręcenia talerzami. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a dodatkowo dla każdego dziecka zostaną przygotowane lody Kosmos o galaktycznych smakach za darmo i bez limitu. Zapraszamy Was do Julinka już 6 i 7 czerwca!

Najnowsze