Wiedźmin - muzyka z serialu. Co usłyszymy? SOUNDTRACK

2020-01-23 18:50 kw
Wiedźmin
Autor: materiały prasowe

Wiedźmin to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego, która w grudniu 2019 roku zadebiutowała na Netfliksie. Geralt z Rivii, samotny zabójca potworów, usiłuje odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką i skrywającą groźną tajemnicę młodą księżniczką. Razem muszą stawić czoła licznym zagrożeniom na pogrążającym się w chaosie Kontynencie. Jakie piosenki można usłyszeć w pierwszym sezonie hitowej produkcji?

Wiedźmin - muzyka z filmu. Co usłyszymy? Wiedźmin był zdecydowanie jedną z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych serialowych premier 2019 roku. Kiedy tylko produkcja pojawiła się na platformie, od razu skradła serca wszystkich widzów. Dotychczas mieli oni okazję obejrzeć osiem odcinków, które składają się na pierwszy sezon serialu. Produkcja została doceniona przez krytyków, którzy zwracają uwagę na świetną grę aktorską oraz spektakularne sceny batalistyczne. W głównego bohatera – Geralta z Rivii wciela się niezwykle przystojny Henry Cavill, który za każdy odcinek zgarnął 400 tysięcy dolarów. Łatwo można policzyć, że po pierwszym sezonie serialu, konto aktora zwiększyło się o 3,2 mln dolarów! Oprócz świetnie dobranej obsady, w Wiedźminie warta wyróżnienia jest ścieżka dźwiękowa. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie soundtrack serialu.

Wiedźmin - muzyka z serialu

Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu The Witcher (Music from the Netflix Original Series). Autorkami muzyki jest znany i ceniony duet kompozytorski: Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli. Album zawiera kompozycje duetu stworzone na potrzeby, wyprodukowanego przez Netflix i odnoszącego sukcesy na świecie, serialu Wiedżmin. Album zawiera również stylizowaną średniowieczną balladę Toss A Coin To Your Witcher, która stała się viralowym przebojem, wykonywanym przez wielu artystów oraz fanów serialu na całym świecie.

Najciekawszym w pisaniu muzyki do Wiedżmina była możliwość stworzenia unikalnego muzycznego uniwersum. Napisałyśmy masę piosenek, tańców i stylizowanej muzyki ludowej, współpracując z grupą wybitnych instrumentalistów. Wykorzystałyśmy również wiele historycznych instrumentów muzycznych, a niektóre z nich zostały specjalnie zrekonstruowane na potrzeby Wiedżmina…

Wiedźmin - soundtrack

Album już 24 stycznia pojawi się w cyfrowej wersji.

Najnowsze