WhatsApp - znikające zdjęcia jak na Instagramie? O co chodzi w zapowiadanej zmianie?

2020-09-22 15:37 MK
Masz WhatsAppa? Twój numer telefonu można znaleźć w internecie!
Autor: pixabay.com WhatsApp

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp stale się rozwija. Co rusz zarządzający nim informują o wprowadzeniu kolejnych zmian, które mają zapewnić użytkownikom jeszcze większy komfort podczas korzystania. Specjaliści śledzący nowinki technologiczne odkryli, że już niebawem WhatsApp ma oferować to, co w swojej ofercie posiada już Instagram - znikające zdjęcia. Więcej na ESKA.pl.

WhatsApp - wygasające zdjęcia jak na Instagramie przyszłością najpopularniejszego komunikatora? Do tego wniosku doszli badacze nowinek technologicznych. Zgodnie z opublikowanymi przez WABetaInfo informacjami, właściciele WhatsAppa mają w planach wprowadzenie kolejnej funkcji, która ma zapewnić większe bezpieczeństwo wszystkim korzystającym. Aktualnie wysłane multimedia automatycznie zapisują się w historii konwersacji. Wkrótce ma się to jednak zmienić.

WhatsApp będzie kolejnym po Instagramie serwisem należącym do Facebooka wyposażonym w taką funkcję. W przeciwieństwie do zdjęć, jakie mogą wysyłać do siebie użytkownicy Insta, te przesyłane na WhatsAppie nie będą ograniczone limitem czasowym. Jak udało się ustalić ekspertom, mają one znikać dopiero po opuszczeniu okienka czatu przez adresata. Oznacza to, że osoba, której wysłaliśmy multimedia będzie miała do nich dostęp aż do chwili zakończenia przez nią rozmowy. Nie wiadomo jednak, co ze zrzutami ekranu. Na Instagramie użytkownicy otrzymują bowiem powiadomienie o tym, że ktoś 'zescreenował' ich wiadomość. Kiedy zmiany wejdą w życie?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

WhatsApp - wygasające zdjęcia

Użytkownicy WhatsAppa zastanawiają się, kiedy opisywane zmiany wejdą w życie. Niestety, na ten moment nie udało się tego ustalić. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że rozwiązanie jest obecnie testowane. Wszystko wskazuje zatem na to, że wygasające multimedia staną się rzeczywistością już niebawem.

Najnowsze