WhatsApp - WIELKA zmiana w aplikacji. Kiedy premiera?

2019-10-10 19:17 MK
WhatsApp
Autor: Natalia Seliverstova/Sputnik/East News

WhatsApp to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji na smartfona, umożliwiająca prowadzenie konwersacji z ludźmi z całego świata całkowicie bezpłatnie. Za pośrednictwem komunikatora jesteśmy w stanie wysyłać wiadomości tekstowe czy też łączyć się na wideo z wybranymi przez nas użytkownikami. Niebawem do aplikacji powinna zostać wprowadzona zmiana, o jakiej marzy wielu korzystających z niej. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

WhatsApp - tryb ciemny, zwanym też trybem nocnym, to rozwiązanie, na które czekają użytkownicy tej popularnej aplikacji. Dziś już niemalże wszystkie serwisy społecznościowe dają możliwość wyboru korzystającemu, w jakim trybie chce przeglądać dostępne treści. Zdaniem wielu, taka opcja znacznie wpływa na poziom baterii urządzenia, a także zapewnia komfort podczas korzystania z apki w nocy. Zgodnie z zapowiedziami, nawet na Instagramie możemy spodziewać się wkrótce wprowadzenia trybu nocnego. Wszystko wskazuje na to, że również i WhatsApp będzie mógł szczycić się taką funkcją.

WhatsApp - tryb nocny

Jak podaje serwis WABetaInfo, zajmujący się najnowszymi aktualizacjami komunikatora, obecnie prowadzone są testy nad wprowadzeniem trybu ciemnego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy użytkownicy będą mogli go używać, jednak powinno mieć to miejsce niebawem. Nowa opcja ma się pojawić mniej więcej w tym samym czasie, co samoniszczące się wiadomości.

Najnowsze