What’s up senior? - akcja zaangażowana społecznie w Radiu ESKA. Jak pomagać?

2022-01-20 19:53
What’s up senior?
Autor: ESKA

What's up senior? to nowa akcja Radia ESKA, która ma za zadania zaangażować społecznie i pomóc osobom starszym. Przypominamy, że warto być w stałym kontakcie nie tylko ze swoimi dziadkami, ale także seniorami z naszego najbliższego otoczenia. Jak pomagać? Sprawdźcie szczegóły naszej akcji.

What's up senior? to wyjątkowa akcja Radia ESKA, w której przypominamy jak ważna jest pamięć i pomoc osobom starszym. Większość z nas pomaga swojej babci czy dziadkowi, ale my wychodzimy z pomocną dłonią także do seniorów z naszego najbliższego otoczenia. Nie zapominamy o sąsiadach oraz o samotnych starszych osobach, które mijamy codziennie na klatce w naszym bloku, w sklepie czy w pobliskiej przychodni. Wraz ze Stowarzyszeniem Mali Bracia Ubogich, chcemy uświadomić wszystkich jak ważna jest pomoc seniorom.

What’s up senior? - akcja Radia ESKA

Jest kilka sposobów, aby pomóc starszej osobie w swojej okolicy. Można nawiązać z nią kontakt, porozmawiać, zrobić podstawowe zakupy. Można także wesprzeć organizacje zajmujące się pomocą osobom starszym - zostać wolontariuszem, przekazać 1% podatku, dodać stałą pomoc Seniorom do swoich subskrypcji. Z okazji dnia babci i dziadka Radio ESKA również chce pomóc starszym. To wy możecie zdobyć dla nich wyjątkowe telefony i Scrabble.

Jeżeli chcecie podarować babci lub dziadkowy idealny prezent z okazji ich święta, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Wejdźcie na stronę  https://senior.eska.pl/ i napiszcie komu i dlaczego chcesz podarować telefon i scrabble.

BĄDŹMY W KONTAKCIE z naszymi bliskimi Seniorami i Senioritami nie tylko od Święta!

Sonda
Czy często pomagasz osobom starszym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze