Weź no mnie na kebsa - Na Pełnej i Olivia Fok parodiują SexMasterkę! [VIDEO]

2018-01-08 12:00
Weź no mnie na kebsa - Na Pełnej i Olivia Fok parodiują SexMasterkę! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Na Pełnej screen z filmu na YouTube KEBSMASTERKA - WEŹ NO MNIE NA KEBSA (Wyślij Nudesa PARODIA) | Na Pełnej ft. Olivia Fok

Weź no mnie na kebsa to zabawna przeróbka piosenki SexMasterki! O czym jest i jak powstała? Autorzy parodii opowiadają o niej - na ESKA.pl!

Na Pełnej i Olivia Fok po raz pierwszy połączyli siły, a efektem tego jest prześmiewczy utwór Weź no mnie na kebsa. Parodia SexMasterki błyskawicznie stała się jednym z najpopularniejszych filmików w sieci. Aktualnie wiralowo pojawia się w serwisach społecznościowych. Co jest tematem parodii? Jej autorzy śmieją się z kontrowersyjnego utworu i teledysku Anieli Bogusz pt. Wyślij nudesa. 

Weź no mnie na kebsa - parodia Sexmasterki

Co o przeróbce mówią Adam Strycharczuk i Jan Frączek, czyli autorzy kanału Na Pełnej? Powiedzieli nam: - To parodia utworu SexMasterki - Wyslij Nudesa. Na naszym kanale nie brakuje parodii o kebabach, toteż tym razem postanowiliśmy dać widzom to, na co oczekują i poruszyć tę bliską każdemu tematykę. Pomysł przyszedł do głowy od razu, wzięliśmy się za podkład i tekst. Od razu wpadło nam do głowy, żeby zaprosić do współpracy Olivię Fok. Od razu się zgodziła i zaczęliśmy działać. Teledysk powstawał w znanych imprezowiczom warszawskich "pawilonach". Bawiliśmy się doskonale. 

 

YouTuberzy znani jako Na Pełnej ogromny sukces osiągnęli przerabiając największy hit 2017 roku, Despacito. W ich wersji to patriotyczna opowieść o Polonezie, który jest królem szos.

Despacito Na Pełnej odpowiedzią na Wieśka Tico VIDEO TEKST

Autor: brak danych

  Despacito youtuberów Adama i Jana z kanału Na Pełnej to odpowiedź na parodię Wieśka Tico mającą już ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Przypomnijmy, że panowie z kabaretu Czwarta Fala w swojej parodii wzięli na warsztat legendarny samochód pols

Olivia Fok to jedna z najpopularniejszych polskich autorek coverów. Sukces, czyli tysiące wyświetleń, osiągnęła śpiewając swoją wersję hitu Ariany Grande, Eda Sheerana, Zayna czy Shawna Mendesa. Fani polubili również jej polskie wersje znanych hitów: 2U, Cold Water, What Do You Mean, Sorry oraz Love Yourself.

Sama opowiedziała również o współpracy z Na Pełnej. - Współpraca z chłopakami to czysta przyjemność! Mają niezliczoną ilość pomysłów, dlatego wiedziałam, że na pewno nie będziemy się nudzić. Jako, że nagrywaliśmy parodię nie mogło też zabraknąć humoru. Wszyscy mamy do siebie mnóstwo dystansu i z chęcią powtórzyłabym naszą współpracę.

Olivia Fok jak Camila Cabello? Nowa wersja Havana przedpremierowo! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Olivia Fok - piosenka Havana w wersji młodej i utalentowanej wokalistki z Przemyśla - przedpremierowo tylko na ESKA.pl! Posłuchajcie i oceńcie ją jako pierwsi, bo zapewne (tak jak poprzednie covery) będzie hitem w internecie! Już wcześniejsze przeróbki pokazały, że idolka

 

Najnowsze