Wet Fingers - Bajo Bongo 2014 (Wutes Remix). Jest już miks nowego hitu Wet Fingers! [AUDIO]

2014-04-02 12:50

Wet Fingers - Bajo Bongo 2014 (Wutes Remix). Na Youtube pojawił się już miks nowej tanecznej propozycji duetu tworzonego przez DJa Adamusa i Mafia Mike'a. Czy ten kandydat na hit wiosny i lata 2014 ma szansę rządzić na dyskotekowych parkietach? Posłuchaj i sprawdź na ESKA.pl!

Wet Fingers - Bajo Bongo 2014 (Wutes Remix). Na Youtube możemy już sprawdzić miks nowej tanecznej propozycji duetu tworzonego przez DJa Adamusa i Mafia Mike'a. Utwór w nowej odsłonie prezentuje nam Wutes - czylo Wojtek Gryglewicz, znany jako producent muzyczny i autor remiksów..

>>> Samo granie, bez gadania. Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!


Piosenka Bajo Bongo początkowo była wykonywana przez Nataszę Zylską w 1956 roku. Później o tym numerze przypomniała wszystkim Shazza w 1994 roku. Po blisko dwudziestu latach znów mamy okazję usłyszeć Bajo Bongo - tym razem w bardzo współczesnej i przebojowej, tanecznej wersji.

Czy ten kandydat na hit wiosny i lata 2014 ma szansę rządzić na dyskotekowych parkietach? Posłuchaj i sprawdź na ESKA.pl!


Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze