Wesołych świąt wielkanocnych - życzenia krótkie, SMS, wierszyki

2021-04-03 17:08 AR
Pisanki Wielkanoc
Autor: Justyna Świderska Na zgłoszenia twórcy mają czas do 15 marca

Wesołych świąt wielkanocnych - już dzisiaj zaczniemy wysyłać do naszych najbliższych takie hasła. Wielkanoc 2021 już w niedzielę 4.04.2021, ale Wielka Sobota to dzień, w który niektórzy zaczynają przesyłać życzenia wielkanocne. Wszyscy chcą przekazać jak najlepsze, krótkie życzenia. Wiele osób wykorzysta także wierszyki. Przygotowaliśmy kilka szablonów, które warto skopiować.

Wesołych świąt wielkanocnych i smacznego jajka - to najprostsze życzenia, jakie możemy wysłać do rodziny czy przyjaciół. Jednak wiele osób chce, aby brzmiały one jak najbardziej oryginalnie. Mogą być proste, krótkie, zabawne, rymowane... Życzenia wielkanocne są poszukiwane w internecie przez wiele osób, ponieważ nie każdy czuje się na siłach, aby samemu wymyślić ciekawy tekst. Opcji jest tak dużo, że trudno podjąć decyzję, który szablon wybrać. My przychodzimy z pomocą i przygotowaliśmy zestawienie najlepszych życzeń na Wielkanoc 2021. Znajdziesz je poniżej.

Życzenia wielkanocne - wierszyki

W internecie można znaleźć wiele ciekawych wierszyków, które można wykorzystać jako życzenia wielkanocne. Te poniższe pochodzą ze strony wierszykolandia.pl.

Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek. I tak znamienne w polskim krajobrazie. W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Na stole bazie i cukrowy baranek i mnóstwo wody w dyngusowy poranek. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

W sytuacji gdy Wielkanoc spędzamy w domu, pełni niepokoju co przyniesie jutro, pozostaje nam życzyć zdrowia, które teraz doceniamy najbardziej i nadziei, że przeżyjemy i wyjdziemy z tego doświadczenia mądrzejsi, silniejsi i uważniejsi wobec otaczających nas osób. Pamiętajcie, że pomimo odległości sercem i myślami jesteśmy z Wami Zdrowych Świąt Wielkanocnych życzą…

Życzenia wielkanocne - sms

Wierszykolandia.pl przygotowała także krótkie życzenia dla tych, którzy preferują krótkie i proste wiadomości. Oko kilka z nich:

Najpiękniejsze świąteczne, wielkanocne życzenia, składamy z całego serca, życząc ich spełnienia.

Na Wielkanoc wiele radości, od zająca samych nowości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkanocy!

Zdrowia i wszelkiej pomyślności, z okazji świąt wielkanocnych, wielu błogosławieństw od Zmartwychwstałego i wszystkiego, co najlepsze, życzy…

Zajączka bogatego, mazurka cudownego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych.

Najnowsze