Wersow wystąpiła w teledysku Magdy Beredy! Zobacz poruszające wideo

2020-09-09 14:01
Wersow wystąpiła w teledysku Magdy Beredy! Zobacz poruszające wideo
Autor: YouTube Magdy Beredy Wersow wystąpiła w teledysku Magdy Beredy! Zobacz poruszające wideo

Plejada gwiazdy wystąpiła w najnowszym teledysku Magdy Beredy. Singiel zapowiada debiutancki album artystki, który można usłyszeć w najnowszym filmie Reżysera Życia. Czy Nie miej mi tego za złe będzie hitem? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Weronika Sowa, znana też w internecie jako Wersow, jest popularną influencerką i dziewczyną Friza. Ostatnio bardzo często występuje gościnnie na kanale Reżysera Życia. Teraz wzięła udział również w teledysku do utworu Magdy Beredy. Singiel zapowiada debiutancki album młodej artystki. Piosenkę można również usłyszeć w najnowszym filmie Reżysera Życia. Teledysk i film powstały, aby pomóc najstarszemu w Polsce hospicjum. 

Domowe Granie: Magda Bereda

Magda Bereda z nowym utworem - w klipie wystąpiła Wersow

Singiel Magdy Beredy zapowiadający debiutancki album artystki, który można usłyszeć również w nowym filmie Reżysera Życia. nie miej mi tego za złe to historia, która mówi o ludziach, którzy odchodzą od nas, zostawiając po sobie ogromną pustkę i żal. To prawdziwa opowieść, którą Magda opisała, będąc jeszcze dzieckiem. Sceny teledysku pochodzą z filmu Reżysera Życia Jak nie zgubić siebie, w którym gościnnie wzięli udział: Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus, Weronika Wersow Sowa, Oliwia Bieniuk, Ola Nowak, Adrian Bereda, Łukasz Górski, Lena Moonlight, Fagata, Olciiak. Jak mówi Bereda, to jedna z ważniejszych piosenek w jej życiu:

To bardzo ważna dla mnie piosenka. Opowiada o stracie bliskiej mi osoby - ukochanego dziadka, który tuż przed odejściem obiecał mi - jako jeszcze małej dziewczynce- że nigdzie się nie wybiera, że zostanie… że wszystko będzie dobrze. Niestety następnego dnia odszedł… Nie potrafiłam się z tym pogodzić. A tuż po wielu wypłakanych łzach, pojawił się żal i złość. Byłam obrażona, że jedna z najważniejszych osób na świecie mnie tak po prostu oszukała, zawiodła… I tak po kilku latach napisałam tekst, który jest przeprosinami, by mój dziadek nie miał mi za złe, że rozumiem jego odejście i że mimo wszystko nadal potrzebuję usłyszeć jego głos, usłyszeć słowa, po których wiem, że jest i patrzy na mnie gdzieś z góry. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze