DeeJayPallaside nagrał utwór na koniec wakacji. Numer będzie hitem na YouTube?

2020-09-09 13:49
DeeJayPallaside nagrał utwór na koniec wakacji. Numer będzie hitem na YouTube?
Autor: Kuba Adamiak DeeJayPallaside nagrał utwór na koniec wakacji. Numer będzie hitem na YouTube?

Daniel Artur Pawlak, który szerszej publiczności znany jest pod pseudonimem DeeJayPallaside/Żiżej postanowił wydać utwór na koniec wakacji. 26-letni youtuber już drugi raz udziela się wokalnie w piosenkach Turczenki. Pierwszy raz mogliśmy go usłyszeć w utworze DAWAJ RAP!, który został wydany w trakcie tak zwanego lockdownu. Szczegóły nowego hitu od popularnego Żiżeja znajdziecie na ESKA.pl.

Daniel Artur Pawlak czyli po prostu DeeJayPallaside, bądź Żiżej na codzień zajmuje się produkowaniem materiałów na swój kanał YouTube. Ostatnio głośno się zrobiło o jego filmach związanych z aplikacją Randonautica, w których pokazywał nietypowe nawiedzone miejsca. Youtuber jest znany z tego, że najczęściej zajmuje się tematyką paranormalną. Wydał również książkę PARANORMAL, w której opisał kilka opowiadań z nadprzyrodzonymi mocami. W kwietniu 2020 roku został zaproszony do nagrania utworu DAWAJ RAP z Turczenko. Piosenka ma blisko 200 tysięcy wyświetleń. O czym jest najnowszy utwór Daniela?

DeeJayPallaside wydał utwór na koniec wakacji! Będzie hitem?

Twórca zazwyczaj odnosi się do aktualnych wydarzeń na świecie, dzisiaj jednak postanowił uraczyć swoich fanów utworem na koniec lata. Jak sam mówi: chciałem pożegnać udane wakacje! W piosence towarzyszy mu Turczenko, który w przeciwieństwie do Daniela, zajmuje się rapem na co dzień. Za produkcję bitu odpowiada Senkya, któremu udało się stworzyć letni klimat utworu. W klipie także uchwycono wspomnienia z kończącego się lata.

Sonda
Ile powinni zarabiać YouTuberzy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze