Wersow

i

Autor: AKPA

GWIAZDY INTERNETU

Wersow ścięła swoje włosy! Teraz jest nie do poznania

2023-12-02 11:51

Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek zszokowała wszystkich swoich fanów. Wersow zorganizowała wyjątkowe wydarzenie z okazji premiery swojej płyty, na którym pojawiła się... w bardzo krótkich włosach. Niektórzy porównują ją teraz do aktorki Oli Adamskiej, a nawet do Friza!

Metamorfoza Wersow nie przeszła bez echa. Influencerka zaczynała nagrywając filmy na YouTube, później rozszerzyła działalność o różne biznesy, a teraz planuje podbić rynek muzyczny. Wersow nagrała swoją pierwszą płytę, a swój debiut postanowiła uczcić specjalnym wydarzeniem. Scenografia wyglądała naprawdę zaskakująco, a na samej imprezie nie brakowało mediów i znanych twarzy, np. Macieja Musiała. Co jednak najbardziej zaskoczyło wszystkich zebranych, to niesamowita przemiana influencerki. 

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Wersow ścięła włosy! W nowej fryzurze jej do twarzy?

Influencerka znana jest ze swoich długich blond włosów, ale jakiś czas temu postanowiła zszokować swoich fanów, ścinając je aż do ramion. To jednak nic! Okazuje się, że teraz chciała zaszaleć jeszcze bardziej i postanowiła na zdecydowanie krótsze cięcie oraz nowy kolor! Metamorfoza Wersow nie przeszła obojętnie obok jej obserwujących, ale głównie spotkała się z ciepłym przyjęciem i pozytywny komentarzami. Jak teraz wygląda internetowa gwiazda? Poniżej udostępniamy zdjęcie, sprawdźcie!

Wersow / krótkie włosy

i

Autor: Screen z Instagram.com/Wersow