Wersow

i

Autor: materiały prasowe TVN

Wersow naprawdę zrobiła to na wizji. Pokazała, że ma do siebie dystans

2023-03-22 11:23

Wersow była gościnią Kuby Wojewódzkiego. Najpopularniejsza influencerka opowiedziała w programie o ciąży, swojej miłości do Friza, jak i o planach na przyszłość. Nie obyło się jednak bez elementu humorystycznego. W pewnym momencie rozmowy showman wyjął zza kanapy ciasta i ogórki. Ciężarna gwiazda sieci bez skrępowania chwyciła za słoik.

Wersow pojawiła się w show Kuby Wojewódzkiego. Jak można się było spodziewać, tematem przewodnim rozmowy dziennikarza z influencerką była jej ciąża. Nie jest tajemnicą, że Weronika i jej narzeczony Friz spodziewają się córeczki, o czym poinformowali za pośrednictwem teledysku do piosenki Ten jeden moment. Showman wypytywał Wersow o przygotowane imię, którego nie chciała zdradzić, jak również typowe dla stanu błogosławionego zachcianki. Okazało się, że 26-letnia influencerka wyłamuje się ze schematu, nie mając szczególnie dziwnych upodobań. Gwiazda internatu zapewniła, że właściwie jedynymi produktami, po jakie sięga, będąc w ciąży, są lody. Kuba Wojewódzki był jednak przygotowany i zza kanapy, poza bukietem kwiatów dla przyszłej mamy, wyjął ciasta i słoik ogórków kiszonych. Wersow była zachwycona!

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah. Przyznała to wprost!

Wersow u Kuby Wojewódzkiego

Widzowie show Kuby Wojewódzkiego nie szczędzą Wersow komplementów. Równie oczarowany jej zachowaniem był sam dziennikarz. W opublikowanym na kanale influencerki materiale słychać, jak zachwyca się jej sposobem wypowiedzi, nawiązując do znacznie mniej rozgadanych gości. Momentem, który mocno rozbawił oglądających, był ten, kiedy Weronika i Kuba Wojewódzki zjedli ogórki prosto ze słoika.

jedzenie ogórka kiszonego przez wersow w telewizji to coś czego potrzebowałam. czuje, że widziałam już wszystko i mogę umierać - napisała pod postem Wersow jedna z obserwatorek.

Spodziewaliście się, że gwiazda sieci ma do siebie taki dystans?

Sonda
Oglądasz filmy Wersow?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE